Aykan'dan Yeni Showroom

Türkiye’nin bölgelerine dağılmış kapsamlı merkezleriyle Audi, Volkswagen, Skoda, Volkswagen Ticari, Seat, AykanDOD ve D-Expert markalarını temsil eden Aykan, Kağıthane’de açacakları toplam alanı 29.400 m² olan yeni tesisini otomobil severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

 

1965’ten bu yana dünyanın lider markalarını Türkiye’de temsil eden İsotlar Grup; otomotivde satış ve satış sonrası hizmetlerini Aykan markasıyla sürdürmektedir. 57 yıllık deneyimiyle sektörde takip edilen konumunda çalışmalarını yürüten Aykan’nın, yine satış ve sonrası servis hizmetlerini sunacağı Kağıthane’de açacağı yeni tesis otomobil severleri heyecanlandırdı. 

 

“Her zaman daha iyisinin peşindeyiz”

 

Dünyanın takip ettiği, saygın markalara Türkiye’de ev sahipliği yapan Aykan; Skoda ve Volkswagen servis alanı 11.950 m², Skoda Showroom 1.500 m², Volkswagen Showroom 2.700 m², DOD 700 m², kapalı otopark 9.200 m², açık otopark 1.900 m² ve zemin açık otopark 1.450 m² olmak üzere toplam 29.400 m² alana sahip Kağıthane’deki yeni Showroomunun hazırlıklarını sürdürüyor.

 

Köklü duruşunun yanında kendini her zaman yenileyen ve geliştiren yapılarını korumak adına daha iyisinin peşinde olduklarını dile getiren İsotlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan İsot, “ İsotlar Grup olarak, Aykan markamızla Türkiye’de Adana, Kayseri, Osmaniye ve İstanbul olmak üzere 4 farklı ilde Audi, Volkswagen, Skoda, Volkswagen Ticari, Seat, AykanDOD markalarının satış ve sonrası hizmetleri konusunda bir fiil hizmet veriyoruz. Açıkçası tüm bu çalışmalarımızın mimarı olan merhum babam Osman İsot’un 1956’da kurmuş olduğu yapının her geçen gün büyüyerek Türkiye’de ciddi bir istihdam oluşturması bizim için büyük gurur. Kağıthane’deki yeni tesisimiz 29.400 m²’lik geniş arazisiyle alanında uzman ortalama 250 kişiye istihdam sağlıyor olacak.” diye belirtti.

 

“Tesislerimizi arttırmaya devam edeceğiz”

 

“Showroomlarımızdaki personellerimiz sürekli değer üretme odaklı hizmet anlayışıyla %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanmış durumda. Tesislerimizi arttırıp, istihdam sağlarken temsil ettiğimiz markalarımız adına verdiğimiz satış ve sonrası hizmetlerinin kalitesini koruma anlamında da elimizden geleni yaptığımızı özellikle dile getiriyoruz. Bize inanan, bizimle birlikte büyüyen ekip arkadaşlarım ve misafirlerimize yeni Showroomumuzla bu sevginin karşılığını verdiğimizi düşünüyoruz.” diye belirtiren İsot, Aykan’ın Kağıthane şubesinin İsotlar Grup adına önemli ve değerli bir yatırım olduğunu vurgulayarak sözlerine son verdi.

 

İsotlar Grup Hakkında

 

İsotlar 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv ve motosiklet markalarının distribütörlük, yetkili satıcılık ve servis hizmetleriyle faaliyetlerini yürütmektedir. Yıllardır devam eden operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir. 

 

Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır. 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler