Aykan, Skoda Marka Deneyimini Gebze'ye Taşıyor: Yeni Dijital Showroom Hizmetinizde!

 • Ana Sayfa
 • Haberler
 • Aykan, Skoda Marka Deneyimini Gebze'ye Taşıyor: Yeni Dijital Showroom Hizmetinizde!

Türkiye de otomotiv sektöründe öncü konumda olan Aykan, Skoda markasını ülke genelinde başarıyla temsil ederken, Gebze'deki yeni şubesiyle hizmet kalitesini daha da ileriye taşıyor.

 

Gebze'deki dijital showroom, Aykan'ın marka deneyimini ileriye taşıyan geniş bir hizmet yelpazesini içeriyor. Profesyonel satış ekibi ve uzman servis personeli ile Aykan, satış öncesi danışmanlık, satış süreci, satış sonrası destek ve servis hizmetleri konularında müşterilere üst düzeyde hizmet sunmayı hedefliyor. Aykan Gebze şubesi, dijital showroom konsepti ile hedefini, Skoda markasını daha geniş kitlelere ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini artırarak öne çıkarmak olarak belirliyor.

 

İsotlar Grup Genel Müdürü Muammer Kavas, Gebze'deki yeni şube hakkında şunları belirtti: Aykan olarak yıllardır otomotiv sektöründe başarıyla sürdürmekte olduğumuz operasyonlarımıza yeni bir lokasyon daha eklediğimiz için çok gururluyuz. Skoda markası ile işbirliğimizi Kartal ve Adana şubelerimizden sonra hem servis hem de satış noktası olarak Gebze’de, bu sefer dijital showroom olarak sürdürüyor olmak bizim için önümüzdeki günlerde daha da başarılı sonuçlara ulaşmamıza vesile olacaktır. Her zamanki gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Skoda markasını geniş kitlelere ulaştırmak önceliğimizdir.

Aykan, işbirliği yaptığı tüm markaları ile Türkiye genelindeki satış ve servis noktalarıyla müşterilerini kaliteli hizmetle buluşturmaya devam ediyor. Aykan'ın Gebze'deki yeni Skoda şubesiyle ilgili daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için www.aykanmotor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

İsotlar Grup Hakkında

İsotlar Grup, 1965 yılında Adana'da başarı odaklı hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti, marka güvenirliği ve yüksek ürün-hizmet kalitesi ilkesiyle kurulmuştur. 1965'ten bu yana dünya çapında önde gelen otomotiv ve motosiklet markalarının dağıtımı, yetkili satışı ve servis hizmetlerini başarıyla yürüterek otomotiv sektöründe geniş kapsamlı bir hizmet ağı sunmaktadır. Yıllar içinde elde ettiği deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı bir büyüme sergileyen İsotlar Grup, ürün çeşitliliği ve kalitesiyle sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Otomotiv ve motosiklet alanlarıyla sınırlı kalmayıp, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun geniş yatırım yelpazesini tamamlamaktadır.

 

 

 

 

İsotlar Grup, 58 yıllık deneyiminden ilham alarak Temmuz 2020'de "Akıllı Hareket" sloganıyla Mobilup markasını faaliyete geçirmiştir. Şu anda Mobilup, motosiklet satışı, araç kiralama ve ikinci el araç satışı gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. İstanbul, Adana, Kayseri, Bursa ve İzmir'deki beş farklı showroom ile perakende satış noktalarını genişletmektedir. Gelecekte, farklı şehirlerde yeni showroomlar açarak büyümeyi sürdürmeyi planlamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

 • İsotlar Grup, geri dönüşümü destekleyen projesini hayata geçirdi!
  Dünyanın lider otomotiv markalarından olan Volkswagen, Audi, Volkswagen Ticari, Skoda, Seat, Renault, Dacia, DOD ve D-Expert'in Türkiye temsilcilerinden biri olarak faaliyet gösteren İsotlar Grup, çatılarını güneş enerjisi santrali ile (GES) kaplatara
 • Audi Yetkili Servis
  Audi yetkili servis hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için içeriğimizi okuyabilirsiniz.
 • Aykan'dan Yeni Showroom
  Otomotivde takip edilen Aykan'dan yeni showroom, Türkiye'nin otomotiv bayisi Aykan'dan yeni tesis, O marka Kağıthane tesisini için hazırlıklarına başladı, Aykan Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor, Aykan yeni showroomu ile büyümeye devam e