2020 ŠKODA Markası ve Yeni Ürünler - Yüce Auto ŠKODA ile Otomotiv Gündemi

  2020 ŠKODA Markası ve Yeni Ürünler - Yüce Auto ŠKODA ile Otomotiv Gündemi

  Yüce Auto ŠKODA Türkiye Satış Müdürü Sn. Erhan Bayraktar Aykan Talks'a konuk oldu ve merak edilenleri açıkladı. 

  Pandemi sürecinde ŠKODA markasını değerlendiren Bayraktar İyilik Aracı (#iyilikaracı) gibi kampanyalar ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen pandemi sürecine desteklerini dile getirdi.

  Peki #iyilikaracı nedir?

  İyilik Aracı sağlık ocağı, hastane gibi yaklaşık 200 noktaya siperlik sevkiyatı sağladı, aynı zamanda ihtiyaca muhtaç olan sokak hayvanlarını sosyal medya üzerinden takipçileri vasıtasıyla belirleyen ŠKODA, İstanbul içinde yiyecek ulaştırarak ihtiyaçlarının giderilmesine destek oldu. 3. aşama olarak da kitap dağıtımı yaparak topluma faydalı bir kampanya gürütüldü.

  2020 Yılında gelecek yeni modellerden de bahseden Bayraktar, 2020 yılı bitmeden ülkemizde satışa sunulacak iki yeni modeli açıkladı.

  Bunlardan ilki ŠKODA Kamiq! ŠKODA SUV ailesinin yeni ve Kodiaq ve Karoq'tan sonra en küçük üyesi olan Yeni ŠKODA KAMİQ için geri sayımın başladığını ve Haziran sonu Temmuz başı itibariyle bayilerdeki yerini almaya başlayacağını bildirdi.

  Sizde aşağıdaki linke tıklayarak, Yeni ŠKODA KAMİQ (#skodakamiq) için ön talep formu doldurarak Kamiq hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

  İkinci olarak Yeni ŠKODA SCALA (#skodascala) modelinden bahseden Bayraktar, C Hatchback segmentinde ki yeni oyuncusunun da bu yıl içersinde Türkiye pazarında sunulacağını bildirdi.

  Fabia modelini ve özellikle yıllardan isminden söz ettiren Yeni ŠKODA OCTAVIA modellerine de değinen Bayraktar, Yeni OCTAVIA'nın hibrid seçeneği ile Türkiye'de olacağını bildirdi. Bu yıl sonuna kadar yetiştirmek için çalıştıklarını vurgulayan Bayraktar , bu modeller ile ŠKODA ailesinin de tamamlanacağını, 2021 yılına tüm segmentlere ürün sunabiliyor olarak girmek istediklerini dile getirdi.

  Aykan Talks - Instagram Canlı Yayın Platformunu takip etmek için ;

  Instagram Adresimiz : https://www.instagram.com/aykanmotor/

  Aykan TV YouTube

  Etiketler; skoda, skoda modelleri, yeni skoda modelleri, 2020 skoda modelleri, skoda fabia, skoda scala, skoda kamiq, skoda karoq, skoda kodiaq, skoda octavia, skoda superb, yeni skoda kamiq, yeni skoda scala, yeni skoda kamiq özellikleri, yeni skoda scala özellikleri, yeni skoda kamiq ne zaman gelecek, yeni skoda scala ne zaman gelecek, 2020 yeni skoda modelleri, skoda kamiq ne kadar, skoda scala ne kadar, aykan skoda, aykan skoda kartal, aykan skoda maltepe, aykan skoda adana, yeni kamiq nasıl bir araç, yeni skoda kamiq suv, yeni skoda scala nasıl bir araç,

  Bizi Instagram'da Takip Edin!