Adana´nın Volkswagen Yetkili Satıcısı ve Servisi Aykan Motor

  Aykan olarak Volkswagen markamızla Adana'da yetkili satıcı ve servis hizmetlerimizi, müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmak için en yeni teknolojiler ve deneyimli - eğitimli personelimizle sunmaya devam ediyoruz.

  Müşterilerimizin güvenliğiyle birlikte her an mobilitelerinin sağlanması önceliklerimizin başında geliyor. Adana'da Aykan Volkswagen olarak bu alandaki sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyor ve gerekli tüm önlemleri alarak hizmetlerimize devam ediyoruz.

  TÜV SÜD tarafından denetlenen bayilerimizi hijyen standartları ile gerekli tüm önlemleri alarak Volkswagen Yetkili Satıcı & Servis hizmetlerimize ve acil yol yardım hizmetlerimize devam ediyoruz.

  Tüm Volkswagen modellerinin, Trafik Sigortası hariç tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için bizimle "Şubeler" sayfamızdaki telefon numaralarımızdan direkt iletişime geçebilirsiniz.

  Volkswagen Yetkili Satıcısı olarak uygulanan güncel kampanya ve indirimler hakkında bilgi sahibi olmak için “Kampanyalar” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Aykan VW Adana için iletişim numaralarımız:

  Aykan Seyhan: 0322 421 63 08

  Aykan İncirlik: 0322 346 13 13

  Bizi Instagram'da Takip Edin!