Aykan Motor - Volkswagen Satış Sonrası Hizmetler

  Aykan Volkswagen Yetkili Servisleri, Adana, Kayseri ve Osmaniye noktalarında yüksek uluslararası standartlarda, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösterir. Volkswagen’inizin fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Volkswagen Yetkili Servislerinde. Ayrıca yetkili servise gitmeden, aracınız için en uygun Volkswagen Orijinal Aksesuarları®, aracınız için yayınlanan en son güncellemeleri içeren Servis Aksiyonları veya bilgi ve eğlence sistemi güncellemelerine dair bilgileri bu sayfalarda bulabilirsiniz.

  Bakım ve Onarım Hizmetleri

  Volkswagen’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Aykan Motor Yetkili Servislerimizde yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve uluslararası eğitimli teknisyenler ile Volkswagen’iniz Volkswagen olarak kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. 

  Periyodik Bakım

  Her Volkswagen, vadettiği performansı ve uzun ömrü sunabilmek için, belirli periyodlarda bakıma ihtiyaç duyar. Motor yağı ve fren hidroliği gibi sıvıların değişimi, filtrelerin yenilenmesi gibi işlemler ile mekatronik sistemlerin diagnostik bakımlarının zamanında, Volkswagen Yetkili Servisleri'nde yapılması, aracınızın fabrika standartlarını korumasını ve uzun ömürlü olmasını sağlarken 2. el değerini de korur.

  Ekspres Servis

  Randevusuz bir servis düşünün. Kulağa ne kadar da güzel geliyor değil mi? Volkswagen'in “Ekspres Servis” uygulaması, silecek lastiklerinin değişimi, akü kontrolü ve değişimi, lastik değişimi, far ve kapı ayarları gibi birçok bakım ve onarım işlemi için bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

  Check-Up Hizmeti

  Tüv Türk araç muayenesi öncesi içiniz rahat olsun diye ücretsiz Check-Up hizmeti Volkswagen Yetkili Servislerinde! Muayene sırasında dikkat edilen fren, direksiyon, aydınlatma sistemleri, aks, lastik ve süspansiyon mimarisi gibi parçaları detaylı bir şekilde inceliyor ve aracınızı muayeneye hazırlıyoruz.

  Aykan Motor Online Servis Randevusu

  Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı gelmek üzere? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde sitemizden randevu alabilirsiniz.

  Aksesuar ve Yedek Parça

  Volkswagen’inizi farklı fonksiyon ve özelliklerle zenginleştirmenizi sağlayacak Volkswagen Orijinal Aksesuarlar ve uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Volkswagen Orijinal Parçalar hakkında detaylı bilgi alın, aracınızın modeline en uygun aksesuarlar için Aykan Motor Volkswagen Servislerimizle iletişime geçin.

  En İyisi, Orijinali.

  Volkswagen’inizin sistemlerine tam uyumlu, fabrika standartlarında, uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Volkswagen Orijinal Parçalar ile Volkswagen’iniz Volkswagen olarak kalır, 2. el değeri korunur. Ayrıca aracınızı satın aldıktan sonra ekleyebileceğiniz farklı fonksiyonlar ve özellikler barındıran Volkswagen Orijinal Aksesuarlar ile Volkswagen’inizi istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda gönlünüzce zenginleştirebilirsiniz.

  Volkswagen Orijinal Aksesuarlar

  Volkswagen’inize daha sportif bir görünüm kazandırmayı mı düşünüyorsunuz? Yoksa aydınlatma sistemlerini, modern LED teknolojisiyle güncellemek mi istiyorsunuz? Peki ya gelişmiş kablosuz bağlantı seçenekleri ile Bilgi ve Eğlence Sisteminize yeni fonksiyonlar katmak..? Zengin Volkswagen Orijinal Aksesuarlar yelpazesi ile aracınıza tam uyumlu yeni özellikler ve fonksiyonlara sahip olabilirsiniz. Üstelik Aykan Motor Volkswagen Yetkili Servislerinde yapılan tüm bu uygulamalar, garanti kapsamındadır.

  Volkswagen Orijinal Parçalar

  Volkswagen Orijinal Parçalar, fabrika standartlarına uygun olarak üretilir. Böylece aracınızın sistemleri ile tam bir uyum sağlayarak; yüksek kalite, uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunar. Tüm Volkswagen Yetkili Servislerinde yürütülen bakım ve onarım işlemlerinde kullanılan Volkswagen Orijinal Parçalar ile Volkswagen’iniz Volkswagen olarak kalır, vadettiği performansı, verimlilik ve güvenlik özelliklerini uzun yıllar sağlamaya devam eder, 2. el değeri korunur.

  Garanti ve Mobilite

  Volkswagen’inizin mekanik aksamlarını, boyasını ve gövdesini zamanın ve kilometrelerin etkilerinden koruyan garanti çözümleri ve size Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetleri… Hepsi, güvenli ve keyifli yolculukların tadını çıkarabilmeniz için Volkswagen’de!

  Volkswagen İle İçiniz Hep Rahat.

  Bir Volkswagen sahibiyseniz sadece üstün teknolojilerle donatılmış, sağlam ve güvenilir bir aracın keyfini sürmekle kalmazsınız, aynı zamanda kapsamlı bir garanti ve mobilite paketinin de sahibi olursunuz. 2 yıl mekanik, 3 yıl boya ve 12 yıl paslanmazlık garantisi sunan Volkswagen Garantisi, ihtiyacınız halinde mekanik garanti süresini uzatabilmenize olanak tanıyan Volkswagen Garanti Plus ve tüm Volkswagen sahipleri için ücretsiz olarak sunulan Mobilite Hizmetleri ile içiniz hep rahat.

  Garanti Çözümleri

  Tüm yeni Volkswagen’ler, teslimat tarihinden itibaren başlayan 2 yıl mekanik, 3 yıl boya ve 12 yıl paslanmazlık garantisi ile koruma altındadır. Üstelik tüm bu garanti süreleri boyunca herhangi bir kilometre sınırı da uygulanmaz. Aracınızı daha uzun bir süre koruma altına almak isterseniz, 2 yıllık mekanik garantinizi 3 yıla kadar uzatabileceğiniz ve toplamda 5 yıllık bir mekanik garantiye sahip olabileceğiniz Volkswagen Garanti Plus ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

  Mobilite Hizmetleri

  Aykan Volkswagen Yetkili Servislerimizde aracınıza yalnızca iyi bakmakla kalmayız, Volkswagen sahibi olmanızın ayrıcalıklarını her an hissetmeniz için de özenle çalışırız. Aracınızı servise getirmeye zamanınız yoksa Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimizle aracınız, dilediğiniz yerden alınıp, bakım ve onarım işlemlerinin ardından dilediğiniz yere teslim edilir. Üstelik aracınız servisteyken Volkswagen'siz kalmazsınız. Geçici Araç Temini ile yolunuza yine bir Volkswagen’le devam etmeniz sağlanır.

  Bizi Instagram'da Takip Edin!