Aykan Skoda Yetkili Servisi, Kartal´da Açıldı!

  Aykan Motor Skoda Yetkili Servisi

  Skoda Servis Randevusu

  Skoda Servis Randevusu Almak İçin Tıklayın.

  Aykan Skoda Kartal: 0216 309 60 69

  Aykan Skoda Maltepe: 0216 383 98 03

  Aykan Skoda Adana: 0322 428 18 68

  Aykan Skoda Osmaniye: 0328 813 17 17

  Aykan Skoda Yetkili Servisi olarak Maltepe'den sonra KARTAL'da Hizmet Vermeye Başladı!

  Başarılı çalışmaları ve hizmet kalitesiyle birçok ödül de kazanan Aykan Motor, Kartal'da, "Yerinden Alım Yerine Teslim" ve "İkame Araç" gibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini SKODA müşterilerine de sunuyor olacak. SKODA araçlarda ücretsiz yerinden alım yerine teslim hizmeti ile İstanbul içerisinde aracınızı istediğiniz yerden alıp, servis işlemleri sonrasında istediğiniz yere teslim ediyoruz.

  Skoda Yetkili Satıcısı ve Servisi Aykan Kartal'da SKODA Orijinal Parçalarında, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol edge professional motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizleri bekliyor. Aracınızın ilk günkü kalitesiyle kullanımının devamını sağlamak için periyodik bakımlarınızı önerilen aralıklar ile yaptırmak için sizleri Skoda Servisi Aykan Kartal'a bekliyoruz!

  Her zaman müşteri memnuniyetine öncelik veren Aykan, 2017 yılında açtığı Aykan Skoda Kartal Yetkili Satış Noktasıyla birlikte şimdi de Skoda Yetkili Servisliğini ekleyerek İstanbul ayağını genişletmeyi sürdürüyor. Aykan Skoda, orijinal Skoda yedek parça ve aksesuarlarının satışını da yürütecek.

  1996 yılından beri otomobil yetkili satıcı ve servisliğini başarıyla yürüten Aykan Motor, Skoda'da satış ve servis ağını daha da güçlendirerek yatırımlarına devam ediyor.

  Skoda servis kampanyalarımızı incelemeyi unutmayın!

  WhatsApp Hattımız: 0533 603 93 34

  Skoda Servis Hizmetlerimiz:  (Mobilite Hizmetleri)

  Yerinden Alım, Yerine Teslim: Siz zahmet etmezsiniz; SKODA'nızı neredeyseniz oradan alır, serviste bakım ve onarım işlemlerini tamamlar ve sonra da istediğiniz yere teslim ederiz.

  Geçici Araç Temini: Aracınız servisteyken siz Skoda'sız kalmayın diye harika bir hizmetimiz var! Skoda'nız servisten çıkana kadar “Geçici Araç Temini” hizmetimizden yararlanarak, en son model Skoda aracınızla ile yolunuza devam edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Skoda Servis Danışmanınıza bu talebinizi bildirmek.

  Skoda Garanti: Tüm parçaları dahil olmak üzere aracın tamamı 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Tüm Skoda araçlar kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl boya garantisine sahiptir.

  Skoda Orijinal Parçalar ve Skoda Orijinal Aksesuarlar: Kullandığımız parçalar aracınızın orijinalinde kullanılan parçaların aynısıdır. Ayrıca, tüm orijinal parçalarda ülke çapında, iki yıllık, sınırsız KM garantisi ile rahatınız da kolayca elde edilebilir.

  SKODA SERVİS VE BAKIM:

  Düzenli, usulüne uygun olarak yapılmış bir bakım aracınızının değerinin korunmasına hizmet eder. Ayrıca aracınıza maksimum performans, daha fazla güvenlik ve daha uzun bir ömür sağlar. Servis aralıkları testler ve deneyimler sonucu saptandığından, belirtilen kilometrelerdeki bakımlarınızı yaptırmanız hem aracınız açısından hem de sizlerin daha sonra problem yaşamaması ve daha fazla masrafla karşılaşmaması açısından çok önemlidir. Aracınızın ilk günkü kalitesiyle kullanımının devamını sağlamak için periyodik bakımlarınızı önerilen aralıklar ile Škoda Yetkili servislerinde yaptırmanızı öneriyoruz.

  Common rail dizel motor dışındaki diğer dizel motorlu Skoda marka araçların; Skoda Auto tarafından belirlenen özellikteki yağ ve orijinal parçaları kullanarak her 10.000 km’de, common rail dizel motorlu ve benzinli araçların her 15.000 km’ de periyodik bakımlarını yetkili servislerde yaptırmaları önerilir. Škoda araçlarda periyodik bakımlarda işçilikler birim saat başı olarak piyasa şartlarına göre düzenlenir.

  Fren Sistemi Kontrolü: Güvenli bir sürüş için fren sistemleri kış mevsiminden sonra mutlaka bir Škoda Yetkili Servisinde kontrol ettirilmelidir. Fren sıvı seviyesi, kaçaklar, fren hortumları, fren disk ve balataları bu kontrol esnasında detaylı bir şekilde incelenerek sürüş güvenliğiniz garanti altına alınır.

  Yaz lastik değişimi ve check up: + 7 °C nin üzerindeki sıcaklıklarda kış lastikleri kullanılmaz. Bu tip lastikler daha yumuşak malzemeden yapılmışlardır ve yüksek sıcaklıklarda daha çok aşınıp hasara uğrarlar.Bu nedenle kış lastiklerin değiştirilmesi gerekmektedir.

  Yaz Kış Bakımları: İlkbahar ve yaz ayları genellikle araçların daha çok kullanıldıkları aylardır. Bu nedenle araçlar bu döneme hazır olmalıdır. Aracınıza düzenli olarak göstereceğiniz özen aracınızın hareket kabiliyeti ile birlikte güvenlik özelliklerini de arttırır.

  Motor Alanının Kontrolü: Kışın yollara dökülen tuzlar, çamurlar nedeni ile bunlar motor alanına da girebilir. Oluşturacakları kimyasal etki korozyona neden olabilir. Bunun önlenmesi için motor bölmesinin temizlenmesi gerekir. Ayrıca aracın motor yağ seviyesi de kontrol edilmeli, gerekliyse tamamlanmalıdır.

  Şase Kontrolü: Her aracın kış mevsiminden sonra temizlenmesi ve üzerindeki kirlerden arındırılması gerekir. Özellikle de aracın alt ve tekerleğe yakın kısımları daha çok yol tuz ve hasarlarına maruz kalmaktadır. Araç yıkanıp temizlendikten sonra araç altındaki korozyon korumasının durumu incelenmelidir.

  Akünün Kontrolü: Yeni sezon öncesi aracınızın aküsünü bir Škoda Yetkili Servisinde test ve kontrol ettirmenizi öneririz. Eğer gerekliyse akü şarj edilmeli, kutup başları temizlenmeli ve sıkıştırılmalıdır. Elektrolit seviyesi de kontrol edilmeli gerekirse saf su ilave edilmelidir.

  Kapı Kilitlerinin ve Menteşelerin Yağlanması: Kış aylarından sonra, kapı menteşe ve kilitlerinin durumu incelenmelidir. Eğer gerekliyse kapı kilit ve menteşeleri uygun malzeme ile yağlanmalıdır.i sezon öncesi aracınızın aküsünü bir Škoda Yetkili Servisinde test ve kontrol ettirmenizi öneririz. Eğer gerekliyse akü şarj edilmeli, kutup başları temizlenmeli ve sıkıştırılmalıdır. Elektrolit seviyesi de kontrol edilmeli gerekirse saf su ilave edilmelidir.

  Klima Sisteminin Kontrolü: Klima sisteminin hatasız çalışması, hem güvenli hem de konforlu bir sürüş için çok önemlidir. Kış mevsiminden sonra klima sistemi kontrol edilmeli ve oluşabilecek dezenfeksiyonlar temizlenmelidir. Ayrıca araç havalandırma sistemi ve filtreler de kontrol edilmelidir. Bu nokta araçta bulunan kişilerin sağlığı açısından önemlidir.

  Bizi Instagram'da Takip Edin!