AYKANTV AykanTalks Yayınları

  Aykan Talks köşemizde pandemi süreci boyunca birbirinden değerli konuklarımızı ağırladık. Instagram üzerinden gerçekleştirdiğimiz canlı yayınlarımıza AYKAN TV youtube kanalımızdan ve Aykan Motor instagram hesabımızın ig tv bölümünden ulaşabilirsiniz.

  Prof. Dr. İLHAMİ ÇELİK Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi:

  Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi İlhami Çelik ve Otomotivde Pandemi Türkiye'de ilk defa yeniliklerin öncüsü dijital pazarlama birim yöneticimiz eşliğinde gerçekleştirildi! Koronavirüs ve otomotive etkilerini Aykan Talks instagram canlı yayınlarımızda Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi İlhami Çelik ile ele aldık.

  ERHAN BAYRAKTAR Yüce Auto Skoda Satış Müdürü:

  2020 ŠKODA Markası ve Yeni Ürünler - Yüce Auto ŠKODA ile Otomotiv Gündemi Yüce Auto ŠKODA Türkiye Satış Müdürü Sn. Erhan Bayraktar Aykan Talks'a konuk oldu ve merak edilenleri açıkladı.

  Pandemi sürecinde ŠKODA markasını değerlendiren Bayraktar İyilik Aracı gibi kampanyalar ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen pandemi sürecine desteklerini dile getirdi. 2020 yılında gelecek yeni modellerden de bahseden Bayraktar, 2020 yılı bitmeden ülkemizde satışa sunulacak iki yeni modeli açıkladı. Bunlardan ilki ŠKODA Kamiq! ŠKODA SUV ailesinin yeni ve Kodiaq ve Karoq'tan sonra en küçük üyesi olan Yeni ŠKODA KAMİQ için geri sayımın başladığını ve Haziran sonu Temmuz başı itibariyle bayilerdeki yerini almaya başlayacağını bildirdi. İkinci olarak Yeni ŠKODA SCALA modelinden bahseden Bayraktar, C Hatchback segmentinde ki yeni oyuncusunun da bu yıl içersinde Türkiye pazarında sunulacağını bildirdi. Fabia modelini ve özellikle yıllardır isminden söz ettiren Yeni ŠKODA OCTAVIA modellerine de değinen Bayraktar, Yeni OCTAVIA'nın hibrid seçeneği ile Türkiye'de olacağını bildirdi. Bu yıl sonuna kadar yetiştirmek için çalıştıklarını vurgulayan Bayraktar, bu modeller ile ŠKODA ailesinin de tamamlanacağını, 2021 yılına tüm segmentlere ürün sunabiliyor olarak girmek istediklerini dile getirdi.

  CENK ŞENOL VDF Satış Müdürü

  Otomotivde Etkili Kredi Çözümleri, AutoCredit Nedir? Aykan Talks'a katılan vdf Satış Müdürü Cenk Şenol, kredi çözümleri hakkında önemli bilgilendirmeler ve seçeneklerde bulundu. Vdf ürünlerinden detaylarıyla bahseden Şenol, AutoCredit ürününün önümüzdeki günlerde çok daha fazla tercih sebebi olabileceğine değindi ve detaylı bilgileri sözlerine ekledi. Vdf'nin her bütçeye uygun farklı vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları sunan kredileri ile aracınıza kolayca sahip olabileceğinizi ve dilerseniz Balon Ödeme veya AutoCredit seçeneği ile borcunuzu son taksite kadar hafifletebilir, dilerseniz de Değişken Ödemeli veya Ara ödemeli kredi ile ödeme planınızda bütçenize göre değişiklikler yapabileceğinizi ve ayrıca çiftçilerimize ve vdf'den tekrardan kredi alan müşterilerimize özel ayrıcalıkların sunulduğu kredilerimiz arasından size en uygun olanını seçerek de hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz. AutoCredit ile rahat ödeme koşullarına değinen Şenol, klasik eşit taksitli kredi ödeme planından farklı olarak, aylık vadelerinizi asgari düzeyde ödeme ve son taksitinize gelene kadar kredi borcunuzu eritme kolaylığının altını çizdi.

  "Aykan showroomları da bir müşterinin tercih edebileceği en steril ortamdır."

  UĞUR TUNCEL Dijital Dönüşüm Danışmanı

  Dijital dönüşüm nedir? Dijital Dönüşüm Danışmanı Uğur Tuncel Dijital dönüşüm hakkında merak ettiklerinizi cevapladığı yayınımızda Castroll markası ile iş birliği içerisinde dijital koçluk programından da söz etti. Teknoloji kullanımının yaygınlaşması ile beraber yaşam biçimimizin ve iş yapış şeklimizin uğradığı değişikliği kısaca dijital dönüşüm olarak tanımlayan Tuncel, Pandemi süreci öncesinde 2030’lu yıllar itibariyle yeni çağın başlanacağı düşünülürken yaşamakta olduğumuz dönemin dijital tüketimi üst seviyelere ulaştırdığını ve bunun bir sonucu olarak dönüşümün çok daha hızlı gerçekleşeceğini belirtti. Bilinirliği ve güvenilirliği en fazla olan teknoloji şirketlerinden birinin otomotiv sektörüne girmesi ile birlikte otomotiv sektöründeki dönüşümün başladığını ve artık daha cesur aksiyonlar alındığını da sözlerine ekledi. Dijitalleşmenin diğer bir getirisinin ise satınalma süreçlerinde değişen müşteri kararları olduğunu müşterinin artık showroom ziyaretinde bulunmadan dijital kanallar üzerinden karar verdiğini bu sebeple websitelerin ve sosyal medya hesaplarının etkin kullanılması gerekliliğinin altını çizdi.

  ALTUĞ MANGALOĞLU Berkem Otomotiv Genel Müdürü

  Hijyen konusunda otomotivde ne gibi hizmetler sunuyorsunuz? Otomotivde hijyen ve koruma ürünlerini konuştuk. Berkem Otomotiv Genel Müdürü Altuğ Mangaloğlu otomotivde hijyeni kendi markaları bünyesinde eğittikleri personelleri ile sağladıklarını ve dezenfeksiyon işlemlerinin çok önemli olduğu konusuna değindi. Yeditepe Üniversitesi tarafından onaylanmış nano gümüş iyonu içeren dezenfeksiyon işlemi ile üç ay boyunca koruma sağlayan bir uygulama yaptıklarını, bu uygulamayı ruhsat sahibi firmaların ve sertifikası bulunan personellerin yapabileceğini aktarırken, Aykan showroomlarının da bir müşterinin tercih edebileceği en steril ortam olduğunu sözlerine ekledi. Uygulama öncesi mikrop/bakteri seviyesi ölçümlenebiliyor mu sorusuna Mangaloğlu yapılacak işleme ölçüm yapılarak başlandığını sonrasında dezenfeksiyon işlemlerinin gerçekleştirildiğini ve uygulamanın üzerinden birkaç saat geçtikten sonra tekrar ölçüm yapıldığını bu sayede öncesi ve sonrası verilerine ulaştıklarını aktardı.

   

   

  Bizi Instagram'da Takip Edin!