DAHA KARARLI,DAHA CESUR: SKODA FABİA

  Yenilenen Fabia kristalize tasarım dilinin ön plana çıktığı net ve keskin duruşuyla her açıdan daha kararlı, her açıdan daha cesur!
  ÖN GÖRÜNÜM: Yenilenen ön ızgara ve far tasarımına ilave dikey ve yatay hatların ince dokunuşlar ile yüksek uyumla yer aldığı ön bölüm dikkat çekici bir görünüm sağlıyor.
  YAN GÖRÜNÜM: Kristialize tasarım dilinin belirgin hatları, Fabia’nın yan profil tasarımının daha dinamik ve keskin yüzeyler ile sportif bir duruş sergilemesini sağlıyor.
  ARKA FAR GRUBU ŠKODA’nın imza niteliğindeki C şeklinde yanan arka aydınlatma grubu, donanım seviyesine bağlı olarak LED teknolojisi ile sunularak zarif arka tasarımın tamamlayıcı bir unsuru olarak yer alıyor.
  FULL LED ÖN FAR GRUBU* VE SİS FARLARI Opsiyonel olarak sunulan Full LED Ön Far Sistemi tasarımın bütününe uyumlu yapısı ve yüksek aydınlatma kapasitesi ile öne çıkıyor.
  PANORAMİK CAM TAVAN* Opsiyonel olarak sunulan Panoramik Cam Tavan seçeneği, Fabia’nın tavanının tamamına yakın bir yüzeyini kaplayarak özgürlüğün tadını en yüksek seviyede hissetmenizi sağlayacak.
   
  TERCİHLERİNDE SINIR TANIMAYANLARA ÖZEL
  Fabia için geliştirilen Premium Colour Concept donanımı, otomobile sizi yansıtacak farklı renk kombinasyonları ile sahip olmanıza olanak tanıyor. Gövde ve tavan rengini farklı renklerde tercih edebileceğiniz Premium Colour Concept ile otomobilin A sütunu, yan ayna kapakları ve jantlar aynı renge bürünerek otomobile müthiş bir dinamizm katıyor.
   
  SİZE ÖZEL YÜKSEK KONFOR ALANI
  Geniş iç mekan, kaliteli malzemeler ve ince işçilik. Bunlara ilave konforu en üst seviyede hissetmeniz için geliştirilmiş akıllı teknolojiler ve pratik detaylar. Tüm bu özelliklerin bir araya geldiği Fabia size özel ve hak ettiğiniz konforu yaşatmak için fazlasıyla iddialı!
   
   
  KABİN TASARIMI Ferah, tarz sahibi ve minimalist kabin tasarımı ile özenle yerleştirilmiş kumanda elemanları Fabia’nın yüksek standartlarda bir iç mekan deneyimi sunmasının temel hatlarını oluşturuyor.
  ÇOK FONKSİYONLU DİREKSİYON SİMİDİ Çekici görünüme sahip çok fonksiyonlu deri direksiyon simidini tutmanın keyfi haricinde radyo, Maxi-DOT ve bağlandığınız telefonu kumanda edebileceksiniz. Opsiyonel olarak sunulan çok fonksiyonlu spor deri direksiyon simidi, perfore deri kaplaması ile otomobilin iç mekan görünümünü sportif ve şık bir hale getiriyor.
  ÖN KONTROL PANELİ ÜST BÖLÜM Fabia’nın ergonomik kontrol paneli tasarımı, otomobil ile ilgili ihtiyacınız olan her şeye en kısa sürede ve rahat bir şekilde erişmenizi sağlayacak. Üst bölümde yatay hatlar ile konumlandırılmış havalandırma ızgarasının hemen altındaki dokunmatik Multimedya ekranı ile otomobile ait ayarların önemli bir bölümünü tek dokunuşla kontrol edebilirsiniz.
  ÖN KONTROL PANELİ ORTA VE ALT BÖLÜM Orta bölüme konumlanan klima kontrol butonları, pratik kullanım özellikleri ve geniş ekranıyla kolay erişilebilirken, sürüş güvenliğinizi de tehlikeye atmayacak. Alt bölümde bulunan USB bağlantı noktası, multimedya cihazlarınızı veya akıllı telefonunuzu otomobilin multimedya sistemine entegre eder. Ayrıca bu bölüm, kolay erişmek isteyebileceğiniz eşyalarınız için pratik saklama alanı ve akıllı telefonunuzu güvenle sabitleyebileceğiniz bir alana da sahiptir.
  DİNAMİK PAKET* Fabia’nın genel karakterini daha da sportif hale getirmek isteyenler için Dinamik Paket beklentilere tam anlamıyla karşılık veriyor. Dinamik Paket’e sahip Fabia’larda sunulan 3 Kollu Fonksiyonel Spor Direksiyon Simidi, Suedia-Kumaş Spor Koltuk Döşemeleri, Kırmızı Dikiş Detaylı Kapı Paneli, Çelik Pedal Seti ve Spor Süspansiyon Sistemi ile Fabia bambaşka bir deneyim sunuyor. Dinamik paketin iç mekanı isteğe bağlı olarak "Cherry Red" dekoru ile tercih edilebilirCLIMATRONIC KLİMA SİSTEMİ Elektronik klima, sadece sıcak yaz aylarının çalışkan elemanı değildir. Dahili nem sensörü sayesinde iç mekanın durumu sürekli gözlenerek araç içindeki havanın en uygun şartlarda olması sağlanır
  SWING PLUS 6.5’’ DOKUNMATİK MULTİMEDYA SİSTEMİ Donanım seviyesine göre standart olarak sunulan Swing Plus radyo, ileri seviyeli menü ve fonksiyonlar ile çok konforlu ve hassas dokunmatik kontrol özelliğine sahiptir. 6.5’’ büyüklüğündeki yüksek çözünürlüklü ekran araç içi multimedya deneyiminin en üst seviyede sunulmasını sağlar. Sistem aynı zamanda otomobilin tüm sistem ayarlarının dokunmatik ekran vasıtasıyla yönetilmesine olanak tanır. Bunlara ek olarak özel olarak geliştirilmiş ŠKODA Sound Sistemi altı hoparlöre sahiptir. Özel bir yazılım ile ön ve arkada ilave olarak iki sanal hoparlör varmış gibi surround ses elde ederek yüksek ses kalitesi sunar.
  EASY START / KESSY* Style donanım seviyesinde standart olarak sunulan Easy Start sistemi ile otomobili çalıştırmak için direksiyon kolonunun altında bulunan düğmeye basmak yeterlidir. Opsiyonel olarak sunulan KESSY (Anahtarsız Giriş, Çalıştırma ve Çıkış Sistemi) ile kapı kilitleri de kumanda kontrolüne gerek kalmadan açılıp kapanabilir.
  SMARTLINK SmartLink sistemiyle otomobilin bilgi-eğlence sistemi sürüş esnasında otomobilin sürücüsünün mobil telefonunu güvenle kullanabilmesini mümkün kılar. Kullanılan ara yüz için (Apple CarPlay & AndroidAuto & MirrorLink) kullanımı onaylanmış aplikasyonlar otomobilinizin ve akıllı telefonununuzun multimedya özelliklerini en üst seviyede kullanılmasını sağlayacak.
  ARKA BÖLÜM İÇİN USB BAĞLANTI NOKTASI* Opsiyonel olarak sunulan Arka Bölüm İçin USB Bağlantı Noktası ile mobil cihazlarınızı rahatça şarj edebilirsiniz.
  *Opsiyonel olarak sunulmaktadır.
   
  TAVİZSİZ GÜVENLİK
  Yenilenen Fabia’da donanım seviyesine bağlı olarak standart olarak sunulan 6 adet hava yastığı ile güvenlik standartları en üst düzeyde sağlanıyor.
   
   
  FULL LED ÖN FAR SİSTEMİ* İsteğe bağlı olarak sunulan Full LED Ön Far Sistemi kısa ve uzun farlar için LED aydınlatma teknolojisi kullanıyor. Bu yeni nesil teknoloji ile aydınlatma performansı maksimum seviyeye çıkarken sürüş güvenliği de arttırılmış oluyor.
  ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ* Adaptif Hız Sabitleyici otoyolda seyir halinde, temel hız sabitleyici işlevine ilave olarak önünüzdeki araç ile güvenli bir uzaklığı otomatik olarak muhafaza ederek yolculuklarınızı daha güvenli ve konforlu gerçekleştirmenizi sağlar.
  MOTORLAR Fabia, şehir içi kullanımlar için ekonomik aynı zamanda da dinamik bir sürüş sunan 1.0 TSI motor ile sunulmaktadır. Bu motor, 95 PS güç ve 160 Nm tork ile keyifli bir sürüş sağlar
  ÖN BÖLGE FRENLEME ASİSTANI* Aracın ön bölümünde seyir halinde bulunan otomobili sürekli takip ederek potansiyel olarak tehlike oluşturabilecek takip mesafesine karşı sürücüyü uyarır. Riskli durumun devam ettiği şartlarda otomatik olarak aracı yavaşlatır veya çarpışmanın kaçınılmaz olması halinde olumsuz sonuçları en aza indirmeye yardım eder.
  ÖN* VE ARKA PARK SENSÖRLERİ Premium donanım seviyesinde standart olarak sunulan arka park sensörlerine ek olarak opsiyonel olarak ön park sensörleri de tercih edilebilir. Görsel ve sesli uyarılar yardımı ile yeni Fabia kolayca park edilebilir.
  ŞANZIMAN Mutlak konfor ve gücü birlikte arzulayanlar için DSG (Direct Shift Gearbox) otomatik şanzıman, mili saniyeler içerisinde gerçekleşen vites değişimleri ile kesintisiz güç aktarımı sağlıyor.
  *Opsiyonel olarak sunulmaktadır.
   
  CÖMERT YOL ARKADAŞINIZ !
  Uzun yolculuklar için yanınıza almanız gereken bir çok eşya olabilir. İçlerinden hangisinin daha az gerekli olduğuna karar vermek bazen oldukça zordur. Fabia’nın 305 litrelik standart bagaj hacmi, pratik detaylar ile birlikte bu zor kararı vermenize gerek bırakmayacak alanı fazlası ile sunuyor.
   
   
  ÇİFT TARAFLI BAGAJ HALISI* Bagaj bölümünde taşıdığımız şeyler bazen etrafı kirletebilir. Fabia’da opsiyonel olarak sunulan Çift Taraflı Bagaj Halısı ile bu gibi durumlarda kauçuk tarafı kullanabilir ve lekelerin kolayca temizlenmesini sağlayabilirsiniz.
  GENİŞ BAGAJ HACMİ Fabia'nın ferah bagaj bölmesi, bazı etkileyici rakamlar sergilemekte: hatchback koltukları yukarıdayken 305 litre ve arka koltukları katlandığında 1.125 litre hacme sahiptir.
  BAGAJ FİLESİ* Bagajda taşıdığınız eşyaların bazen sabitlenmesi gerekebilir. Opsiyonel olarak sunulan bagaj filesi ile eşyalarınızı sabitleyerek zarar gelmesine engel olabilirsiniz.
  AYARLANABİLİR PANDİZOT Ayarlanabilir pandizot ile eşyalarınızı sabitleyebilir veya bagaj bölümünü kullanım şeklinize uygun hale getirebilirsiniz.
   
  Yüksek standartları ile sürüş konforu ve zevkinizi en üst seviyede yaşatacak olan Premium donanım, görsel destekli arka park sensörü, Suedia - Kumaş koltuk döşemeleri, anahtarsız çalıştırma sistemi, Maxi-Dot bilgi ekranı, 2 kollu fonksiyonel deri direksiyon simidi, tam otomatik klima, ön kol dayama ünitesi, SmartLink, ŠKODA Surround Ses Sistemi, arka LED aydınlatma grubu, 15" Cygnus alaşım jantlar, 6 adet hava yastığı, far sensörü, otomatik kararan dikiz aynası gibi üstün teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır.

  Aykan Skoda Adana: +90 (322) 428 18 68

  Aykan Skoda Kartal: +90 (216) 309 60 69

  Aykan Skoda Maltepe: +90 (216) 383 98 03

  Bizi Instagram'da Takip Edin!