DOD Aykan - İkinci Elde Güvenin Adresi

  Bir Doğuş Otomotiv A.Ş. markası olan DOD – Doğuş Oto Değerlendirme, ikinci el araç alım, satım ve takas hizmetlerini, Türkiye genelinde yaygın yetkili satıcı teşkilatı ile gerçekleştirmektedir. Türkiye'nin ilk ve en büyük kurumsal ikinci el markası DOD, 1999 yılından bu yana sektörde güvenin sembolü haline gelmiş, geliştirdiği yeni projeler ve çalışmalar ile kurumsal ikinci el sektöründeki liderliğini sağlamlaştırmıştır.

  Neden DOD Aykan'ı Tercih Etmelisiniz?

  • Güvenilir Alım Satım

  Araç alım - satım süreci, sizin istek ve ihtiyaçlarınızın belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir. Tamamen "müşteri odaklılık" prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulur; "beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı" ile DOD Aykan ayrıcalığını yaşarsınız. Konforlu ve rahat bir ortamda, zahmetsiz bir şekilde araç alıp satılabilen hizmetler şu şekildedir;

   

  1. Nakit Alım

   Gerekli koşulların sağlanması durumunda aracınız, mutabık kalınan tutardan satın alınmakta ve ödemesi DOD Aykan güvencesi ile hızla yapılmaktadır.

  2. Takas

   Aracınızın takasa uygun görülmesi durumunda, takasa konu olan araç DOD stoklarında bulunan ya da Yetkili Satıcısı Aykan'ın hizmet vermekte olduğu sıfır marka araçlarla takas edilebilmektedir.

  3. Emanet

   Arzu ettiğiniz takdirde aracınızı satılmak üzere DOD Yetkili Satıcısı Aykan'da emanet olarak bırakabilirsiniz. Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan aracınızın, DOD'un uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; size ise sadece imza atmak kalmaktadır.

  4. Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takibi

   DOD'da satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; Aykan'da uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde siz araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemleriniz gerçekleştirilir.

  • 101 Nokta Kontrolü

  101 Nokta Kontrolü, aracın değerine etki edebilecek; kaporta ve boya durumunun, motor ve mekanik aksamlarının DOD Aykan uzman ekipleri tarafından, tüm detaylarıyla kontrol edildiği süreçtir. DOD güvencesi ile size sunulan tüm araçlar, 101 Nokta Kontrolünden geçirilmektedir. Bu şekilde aracın geçmişi ve mevcut durumu tespit edilerek detaylı kontrol raporu oluşturulmakta ve sizinle paylaşılmaktadır.

  Not: Aykan'da101 Nokta Kontrolü aracın hiçbir parçası sökülmeden yapılmaktadır. Araçtaki hasarların tespiti için kapak, döşeme ve benzeri parçaların sökülmesi 101 Nokta Kontrolü kapsamında değildir. 5 cm altındaki yüzeysel çizikler ve taş izleri 101 Nokta Kontrolünde yer almaz.

  • Araç Görünüm Yenileme

  DOD güvencesi ile satılan tüm araçlarda,  Aykan'da profesyonel ekipler tarafından özel temizlik ve bakım ürünleri kullanılarak hava koşulları, kullanım şartları, yol durumu gibi çevresel faktörlerin araç üzerindeki etkilerini azaltmak için “DOD Araç Görünüm Yenileme” işlemi uygulanmaktadır.

  Motor ve kaporta aksamlarından başlanılarak kabin içerisinde bulunan tüm kir, lekeler detaylı olarak temizlenmektedir. Araç içerisinde oluşmuş kötü kokular ile araç yüzeyindeki çizik, matlaşma ve yıpranmalar büyük ölçüde giderilmektedir. Aykan DOD’da araçlar ilk günkü görünümlerine yakın bir duruma getirilerek yeni sahiplerine sunulmaktadır.

  • Dod Garantisine Sahip Olmak

  DOD Garanti *; 101 Nokta Kontrolünden geçmiş, 8 yaş veya 160.000 km sınırını aşmamış araçlara sunulabilecek; Türkiye'deki ilk ikinci el garanti sistemidir. Bu şartları karşılayarak DOD’da satışa sunulan tüm araçlar 3 ay veya 5.000km süreyle garantilidir. DOD Garantisine sahip olan araçlar web sitesinde ve mobil uygulamada garantili olarak yayınlanmaktadır.

  DOD Garanti’nin amacı; aracı, normal aşınma, yıpranma, kazalar veya diğer dış faktörler dışındaki durumlar nedeniyle, size sunulmuş olan DOD Garanti belgesi süresi içinde meydana gelen ve DOD Yetkili Satıcısının aracın alıcısına verdiği DOD Garanti kapsamına dâhil edilen arızalar karşısında koruma altına almaktır. Dilerseniz Aykan'da belirlenen ücret karşılığında DOD Garanti süresini 6 ay ya da 12 ay olarak uzatabilirsiniz. 

  Aracınızın DOD Garanti'li olması satarken de sizin için fiyat avantajı getirecek bir özelliktir.

  • Dod Finans

  DOD stoklarında bulunan ve 7 yaşa kadar olan ikinci el araçlara, DOD Finans'ın cazip ödeme seçenekleriyle 48 aya varan kredi imkânları sunulmaktadır. Volkswagen Doğuş Finans işbirliği ve "tek noktada hizmet" anlayışı ile beğendiğiniz araca sahip olabilmeniz için gereken tüm çözümleri DOD Yetkili Satıcısı Aykan'da bulabilirsiniz.

  İhtiyaçlarınız belirlenerek size özel finansal çözümler sunulan DOD Finans sisteminde; DOD Finans kredi uzmanları, beğendiğiniz araca en uygun yoldan ve en kısa sürede sahip olabilmenizi sağlarken; kredi başvurunuzu takip edip, süreci hızla sonuçlandırırlar.

  Tüm kredi işlemleriniz DOD Yetkili Satıcısı Aykan'da bulunan DOD Finans kredi uzmanları tarafından güvenle gerçekleştirilirken; size de hızlı ve zahmetsiz bir biçimde araç sahibi olmanın ayrıcalığını yaşamak kalır.

  Soru, Öneri ve Şikayetleriniz için WhatsaAp Hattımız: 0533 603 93 34 

  Şubelerimiz:

  Aykan DOD İstanbul-Maltepe: +90 216 383 98 03

  Aykan DOD İstanbul- Kartal: +90 216 888 19 90

  Aykan DOD Kayseri: +90 (352) 330 07 33

  Aykan DOD Adana: +90 (322) 429 38 84

  Bizi Instagram'da Takip Edin!