İkinci El Araç Alıcılarına Kayseri’de TÜV SÜD D-Expert Güvencesi

  İkinci el araç ekspertiz hizmetini kurumsal ve bağımsız anlayışla yöneten firmalardan biri olan TÜV SÜD D-Expert; İsotlar Grup güvencesiyle sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli ekspertiz hizmetini Kayseri’deki müşterileriyle de buluşturdu.

  Türkiye'de 20 noktada hizmet vermeye devam eden TÜV SÜD D-Expert şubeleşme sürecini hızla devam ettiriyor.

  TÜV SÜD ve Doğuş Holding ortaklığıyla 2013 yılında kurulan TÜV SÜD D-Expert; bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmetini tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Uluslararası tecrübesi ve “Uzman Bakış, Kesin Sonuç” mottosu ile araç sahiplerinin ve ikinci el araç satın almak isteyenlerin güvenebilecekleri TÜV SÜD D-Expert, Kayseri'de ikinci el araç ekspertiz merkezini açtı.

  Kurulduğu günden bu yana kurumsal müşterilere hizmet veren TÜV SÜD D-Expert, dünyanın önde gelen teknik hizmet sağlayıcısı TÜV SÜD güvencesiyle, sektörde uygulanan genel ekspertiz algısı olan kaporta boya kontrolünün ötesinde, aracın genel durumuyla ilgili kesin ve ayrıntılı bir bilgilendirme sunuyor. TÜV SÜD’ün Kayseri'deki kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet verecek merkezde, ileri teknolojiler kullanılarak ikinci el araç ekspertizi profesyonel bir şekilde yapılıyor.

  www.isotlar.com.tr

  0535 977 22 05

  Bizi Instagram'da Takip Edin!