SEAT Servis ve Yedek Parça Hizmetleri Aykan Motor´da!

  SEAT Servis

  SEAT tecrübenin keyifli ve kolay olmasını istiyoruz. Hedefimiz hızlı, etkili ve yüksek kalitede bir hizmet vermek.

  Geçici araç temini

  SEAT'ınla ilgili bir problem çıktığında, geniş servis ağı ve model seçeneklerimiz arasından hızla sunduğumuz geçici SEAT araç sayesinde, her zaman ve istediğin yerde yanındayız. Uzman kadromuz SEAT otomobilini çok uygun bir fiyata onarırken, sen de başka bir SEAT kullanabilirsin.

  Muayene öncesi kontrol

  TÜVTÜRK muayene öncesi araç kontrolünde bizden yardım alabilirsin. Senin için muayene öncesi aracının kontrolünü yapıyoruz.Tüm SEAT Yetkili Servisleri’nden randevu alarak yürürlükte olan bu hizmetimizden yararlanabilirsin.

  Yerinden alım, yerine teslim

  SEAT'ın yerinden alım, yerine teslim hizmeti ile aracınızı kapınızdan teslim alır, yetkili servise götürür ve yepyeni halde geri getiririz. Arkanıza yaslanın ve işi SEAT Servis'e bırakın!

  Orijinal Yedek Parça

  SEAT'ta her parça maksimum performans için üretilir. SEAT'ını en iyi şekilde korumanın yolu orijinal parçaları kullanmaktır. Yetkili servislerimizde kullanılacak parçalar aracının onarımı için çok önemlidir. SEAT Yetkili Servisleri'nde kullanılan orijinal parçaların 2 yıl parça garantisi bulunmaktadır. Ayrıca aracın için orijinal aksesuarları da SEAT Yetkili Servisleri'nden temin edebilirsin.

  Garanti Plus

  SEAT Garanti Plus’ta aracınızın garanti kapsamındaki arızalardan kaynaklanan tüm kontrol ve onrarımlarını yetkili servislerimizde yaptırabilirsiniz. Tüm işlemleriniz yetkili uzmanlar tarafından, orijinal yedek parça güvencesiyle yapılır. Üstelik, SEAT Garanti Plus ürününü aracınızı aldıktan sonraki 24 aylık süre içerisinde dilediğiniz zaman yaptırabilir, fırsatlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. SEAT Garanti Plus’ınızı krediniz ile birleştirerek tek ödeme planında ödeyebilirsiniz. SEAT Garanti Plus, aracınızı satarken otomatik olarak alıcıya devrolarak aracınızın ikinci elde de değerini artırır, size kazandırmaya devam eder.

  İki Yıllık Garanti

  Müşterilerimize satın aldıkları araçların malzeme ve işçilik açısından günümüz teknolojisine uygun ve hatasız olarak üretildiğinin garantisi veriyoruz. Tüm SEAT Yetkili Satıcıları, aracın hangi yetkili satıcı tarafından satıldığına bakmaksızın, garanti işlemi yapmakla yükümlüdür.

  Genel aşınma ve yıpranma

  Ek bakımların yanı sıra, aracına düzenli olarak fren diski ve balatası, lastik ve akü gibi farklı işlemler de yapılmalı. Profesyonel ekibimiz sayesinde bu işlemler, kısa sürede ve uygun fiyata uygulanır.

  SEAT Kasko

  Farklı poliçeleri, fiyatları ve avantajları karşılaştırmanın, araç sigortası yaptırmanın ne kadar uğraştırıcı olduğunu biliyoruz. Peki daha kolayı varken hayatını neden zorlaştırasın ki?

  Cam dahil, hasar onarımları anlaşmalı SEAT Yetkili Servisleri'nde, orijinal parça kullanılarak uzmanlar tarafından onarılır ve eksiksiz şekilde ödenir, Mini onarım işlemleri sigorta şirketlerinin anlaşmalı onarım servislerinde yapılmaktadır. Cam değişimi yılda bir defa hasarsızlık indirimini etkilemeksizin ücretsiz yapılır.

  SEAT Yol Yardım

  Arıza ve kazalardan, kayıp anahtarlara ve hırsızlığa kadar, yol boyunca çok kapsamlı yol yardım hizmeti senin için hazır!

  Detaylı Bilgi İçin:

  Aykan SEAT Kayseri 0352 330 07 33

  Bizi Instagram'da Takip Edin!