Volkswagen AutoCredit

  Volkswagen sahibi olmanın yeni yolu: Volkswagen AutoCredit. Detaylar için bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

  Volkswagen AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay. Volkswagen AutoCredit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin. Kalan tutarı, kendi belirleyeceğiniz peşinat** ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırın ve Polo'nuzu 1.569 TL'den, Golf'ünüzü 2.147 TL'den, Passat'ınızı 2.482 TL'den ve Tiguan'ınızı 2.418 TL'den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayın*.

  Taksitleriniz bittiğinde ise kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyin ve Volkswagen'inize sahip olun. İsterseniz de balon ödemenize karşılık, yüksek geri alım değeri ile Volkswagen'inizi sizden geri alalım ve yerine yepyeni bir Volkswagen verelim, Volkswagen'iniz hep yeni kalsın!

  Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketine de sahip olacaksınız.

  * Kampanya, tüm Volkswagen Binek Araç modellerinde geçerlidir. 

  Bizi Instagram'da Takip Edin!