Yeni Golf. Efsane. Yeniden.

  O, yalnızca yıllara meydan okuyan bir efsane değil, aynı zamanda bir dijital devrim. Otomobiller hakkında bildiğiniz her şeyi unutturacak yepyeni bir sürüş ve kontrol deneyimine hazır olun. Yeni Dijital Golf Volkswagen Yetkili Satıcısı Aykan'da sizi bekliyor.

  Yapay Zeka ile Akıllı Aydınlatma.

  Yeni Golf'ün aydınlatma alanında otomotiv endüstrisinin en gelişmiş teknolojik seviyesini ifade eden IQ. LIGHT - LED Matrix farları ile etkileyici bir karşılamaya hazır mısınız? Her bir farda bulunan 22 adet bağımsız LED modül ile her daim optimum aydınlatma garanti altında.

  Dijital Kokpit

  Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display", 10" genişliğinde yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekranıyla, tüm veri ve bilgileri direkt olarak sürücünün görüş alanına yansıtır. Ayrıca Renkli Ek Bilgilendirme Ekranı "Head-up Display" sayesinde ön cam, bir projeksiyon yüzeyine dönüşür.

  Akıllı Sürüş Destek Sistemleri

  Yeni asistanlarınıza merhaba deyin! Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist", Şerit Değiştirme Asistanı "Side Assist", Park Asistanı "Park Assist" ve Ön Bölge Asistanı "Front Assist" gibi bir çok üstün teknoloji Yeni Golf'te sizi bekliyor.

  Mild Hybrid Teknolojili eTSI

  Karşınızda verimliliği yeniden tanımlayan büyük bir gelişim: Mild Hybrid teknolojili eTSI. Bir elektrik motoru kalkış sırasında, düşük hızlarda ve ani güç ihtiyaçlarında benzinli motora destek verir. Lityum-iyon bataryalar, frenleme sırasında ve boşta giderken şarj edilir. Böylece yakıt tasarrufu en üst seviyeye çıkar.

   

  Form Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Form için tıklayın.

  Detaylı Bilgi İçin:

  Aykan Volkswagen Kayseri: 0352 330 07 33

  Aykan Volkswagen Adana-İncirlik: 0322 346 13 13

  Aykan Volkswagen Adana-Seyhan: 0322 421 63 08

  Aykan Volkswagen Osmaniye: 0328 813 17 17

  Bizi Instagram'da Takip Edin!