Yeni bir dünya için yeni nesil SEAT Leon!

  • Araç öncekine göre güçlü bir tasarım evrimi getiriyor ve aydınlatma teknolojisini bir üst seviyeye taşıyor.
  • Yatırım esas olarak araç geliştirme ve üretim tesislerinin iyileştirilmesine yöneliktir.
  • Verimlilik, tamamen yeni SEAT Leon'un gelişiminde önemli bir dayanak olmuştur; benzin (TSI), dizel (TDI), sıkıştırılmış doğal gaz (TGI), hafif hibrit (eTSI) ve plug-in hibrid (eHybrid) teknolojileri dahil olmak üzere en gelişmiş güç aktarma organlarından yararlanır.
  • Yepyeni SEAT Leon, markanın ilk tamamen bağlantılı aracıdır ve insanları dijital yaşamlarıyla temas halinde tutar.

   

  SEAT, Martorell tesislerinde kompakt segmenti canlandırmayı amaçlayan yepyeni SEAT Leon'u sundu. Şirket, daha verimli motorlu araçlar, bir sonraki bağlantı ve sürüş yardımı, harika dinamizm ve daha dikkat çekici estetiğe sahip araçları pazara sunmak için 1,1 milyar avrodan fazla yatırım yaptı.

  SEAT Leon her zaman markanın araç serisinde temel bir sütun ve üç nesil ömrü boyunca 2,2 milyondan fazla satışla kanıtlanmış segment için bir referans noktası olmuştur. Dördüncü nesil, bu büyük başarıyı sürdürmek ve bağlantı, verimlilik, dinamizm ve güvenlik açısından bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

  Tamamen yeni Leon, SEAT'ın üretim hattını kapatan her araç için temel olan tasarım felsefesini birleştirerek kompakt segmente güven, zarafet ve sportiflik getirirken, diğer birkaç araçta görülen tutarlılık, huzur ve olgunluk katıyor.

  Tamamen yeni SEAT Leon markanın Martorell tesislerinde Barselona'da tasarlandı, geliştirildi ve üretildi.

  GÜÇLÜ TASARIM EVRİMİ

  Tamamen yeni SEAT Leon , selefine kıyasla güçlü bir tasarım evrimi getiriyor yenilenmiş dış ve iç tasarım dili , gelişmiş genel oranları ve daha kararlı yüz ve pürüzsüz çizgileri sayesinde daha güçlü bir karakter kazandırıyor Tamamen yeni Leon saran iç ortam ışığı , arkadan kıyıya ışık , dinamik flaşörler , tam LED farlar ve karşılama ışıkları da dahil olmak üzere bir dizi yenilikçi aydınlatma teknolojisiyle segmentte yol gösteriyor.

  En Avantajlı GENİŞ Motor Sistemleri

  Dördüncü nesil Leon artırır verimliliği ile ileri güç aktarım aralığı benzin (TSİ), dizel (TDI),: doğal gaz (TGI), basınçlı , hafif-melez (ETSI) ve plug-in hibrid (eHybrid) tüm seçenekler mevcuttur.

  SEAT'ın İLK TAM BAĞLANTILI ARABASI

  Tamamen yeni Leon, SEAT'ın Android Auto ve kablosuz CarPlay ile Tam Bağlantı da dahil olmak üzere araç içi ve araç dışı bağlantı (Çevrimiçi tabanlı navigasyon, işlevler ve hizmetler) içeren ilk tam bağlantılı otomobilidir.

  Tasarım: Geliştirilmiş toplam boyutlar ve hatta daha cesur görünüm.

  5 kapılı modelinde tamamen yeni SEAT Leon, 4.368mm uzunluğunda (+ 86mm), 1.800mm genişliğinde (-16mm) ve 1.456mm yüksekliğinde (-3mm). Aks aralığı 2.686mm, üçüncü nesil SEAT Leon'dan 50mm daha fazla.

  Seat'ın Yeni Nesil Leon  Modeli'nin Türkiye'de 2020 yılı içerisinde satışa sunulması beklenmektedir.

   

  Bizi Instagram'da Takip Edin!