YENİ SKODA KAMİQ AYKAN´DA!

  YENİ SKODA KAMİQ AYKAN´DA! ŠKODA'nın ilk kompakt SUV modeli KAMIQ ile tanışın. Pratik, ferah bir şehir otomobilinin bir SUV'un avantajlarıyla birleştiği eşsiz ve cesur tasarırımıyla tüm dikkatler üzerinizde olacak. Üstün donanım ve teknolojik özelliklerin keyfini çıkarırken KAMIQ, şehir hayatının tüm zorluklarında en büyük yardımcınız olacak.

  FAZLASIYLA EKSİKSİZ

  Ne istediğinizi biliyorsunuz ancak aradığınız otomobil bugüne kadar karşınıza çıkmadı mı? ŠKODA KAMIQ ne istediğini çok iyi bilen ve hayata tutkuyla bağlı olanlar için ayırt edici tasarımı, kompakt boyutları, en yeni teknolojileri ve üstün verimli motorları bir araya getirerek arayışlarınıza son vermek için cesur ve iddialı.

  ŞEHİR YAŞAMI İÇİN BİREBİR

  Sağlam ve dinamik tasarımıyla KAMIQ, hem şehir içinde hem de şehir dışında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. KAMIQ'in kompakt tasarımı ve yüksek görüş hizası şehir içi kullanım konfornuzu artırıken, etrafınızdaki her şeye hakim olmanıza olanak tanır.

  ALIŞILMIŞA MEYDAN OKU, TRENDLERİ YARAT

  Takip eden mi yoksa trendleri belirleyerek takip edilen olmayı mı tercih edersiniz? ŠKODA KAMIQ için bunun cevabı tereddütsüz ikincisi. Çünkü kompakt boyutlara sahip bir şehir SUV’u olması, gücünden ve detaylara gösterdiği özenden ödün vermemesini sağlıyor. Çift parçalı ön aydınlatma grubu, tasarımında kullanılan keskin çizgiler ve hayatı kolaylaştıran üstün teknolojiler KAMIQ’in alışılmışa nasıl meydan okuduğunu her ayrıntıda hissettiriyor.

  AFS ÖZELLİKLİ FULL LED ÖN FAR GRUBU* KAMIQ’in güçlü ve dikkat çekici ön yüzü, AFS Özellikli FULL LED ÖN Far Grubu ile daha güçlü vurgulanıyor. Üst bölümde konumlanan mücevher görünümlü LED gündüz aydınlatmaları, Dinamik Sinyal Fonksiyonu ile benzersiz bir görsel bütünlük sunuyor. Sürüş yönünü aydınlatan, yüksek aydınlatma kapasiteli LED Ön Far Grubu sürüş güvenliğini ve şıklığı tamamlıyor

  TOP LED ARKA AYDINLATMA GRUBU: Çek kristal işçiliğine atıfta bulunan TOP LED Arka Aydınlatma Grubu, Dinamik Dönüş Sinyali ile birlikte standart olarak sunuluyor. Aydınlatma tasarımı, otomobilin keskin yüzeyleri ve Skid-Plate difüzör ile beraber KAMIQ’in güçlü görünümünü pekiştiriyor

  GÖKYÜZÜNÜN SINIRSIZLIĞINI KEŞFET! Panoramik Cam Tavan *Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

  KESİNTİSİZ MULTİMEDYA DENEYİMİ: ŠKODA KAMIQ’te standart olarak sunulan SMARTLINK sistemi akıllı telefonlarınızın Apple CarPlay veya Android Auto* aracılığı ile multimedya sistemi üzerinden çalışmasını sağlıyor.

  *Telefon modeli, işletim sistemi ve yazılımı tedarikçisi firmaların kısıtlamaları nedeniyle bağlantı özellikleri ve işlevleri farklılık gösterebilir veya bağlantı kurulamayabilir.

  STANDART BAGAJ HACMİ 400 LİTRE: Arka koltuklar katlandığında oluşan yükleme alanı 1.395 Litre

  Skoda Kamiq hakkında bilgi almak ve test sürüşü talep etmek için bizimle iletişime geçin.

  Detaylı Bilgi İçin:
  #Kartal 0216 309 60 69
  #Adana 0322 428 18 68
  #Maltepe 0216 383 98 03

   

  Bizi Instagram'da Takip Edin!