YENİ SKODA SCALA AYKAN SHOWROOMLARINDA!

  Etrafınızdaki her şey değişse bile ŠKODA SCALA vazgeçilmezlerinizden olacak. Sadece çok yönlülüğü ve kullanışlılığıyla değil, cesur tasarımıyla da tüm gözler üzerinizde toplanacak. Günümüz teknolojisinin tüm imkânlarından yararlanan ŠKODA SCALA, üst düzey bağlantı seçenekleri ve güvenliği bir arada sunabilmektedir.

  ZARİF VE SPORTİF TASARIM

  İlhamını ŠKODA’nın gelecek vizyonunun sergilendiği VISION RS’den alan ilk otomobil olan ŠKODA SCALA, zamanın ötesinde, sportif ve dinamik tasarımıyla ŠKODA’nın geleceğine ait ilk ipuçlarını barındırmaktadır.

   
  Aykan Skoda Adana'da çekilen SKODA Scala test sürüşü ve incelemesi için videoya tıklamanız yeterli!

  BEKLENTİLERİN ÖTESİNDE

  MQB platformunu kullanan Scala, altyapısı sayesinde daha fazla özelliği, ekonomiyi ve güvenliği bir arada sunabilmektedir.

  Motor Seçenekleri: 1.0 TSI, 1.5 TSI ve 1.6 TDI olmak üzere ikisi benzinli biri dizel motor alternatifleriyle SKODA Scala, sportif sürüşü ve verimli yakıt tüketimiyle  beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

  Dijital Gösterge Paneli: 10,25"  boyutundaki dijital gösterge paneli, klasik otomobil kadran tasarımına yeni bir yorum getiriyor. 1280*480 piksel çözünürlüklü yüksek kaliteli ekran sayesinde ses, telefon, araç durumu, sürüş verileri, destek sistemleri ve opsiyonel olarak sunulan navigasyon parametrelerine ait tüm bilgileri istediğiniz gibi kumanda edebilir ve ihtiyacınız olan verilere anında ulaşabilirsiniz.

  Güvenlik: SKODA Scala NCAP'ten beş yıldız alarak kullanıcısına ve yolcularına üst seviyede güvenli bir ortam sunmaktadır. Standart olarak 6 adet hava yastığına sahip olan SKODA Scala, isteğe balı olarak 9 adete kadar donatılabilmektedir. Hava yastıkları içerideki kişileri aracın sert bölümlerine çarpmasından koruyacak şekilde hareket eder.

  Aydınlatma: Kristal tasarımıyla ayırt edici bir görünüme sahip Full LED Aydınlatma Grubu, Scala'nın dinamik ve güçlü duruşunun omurgasını oluştururken, yolu daha iyi görmenize yardımcı olarak güvenli bir yolculuk sunar.

  Şerit Değiştirme Asistanı: SKODA Scala'nın arkasında bulunan radar sensörü sayesinde 70 metrelik bir mesafeyi tarayan Şerit Değiştirme Asistanı, kör noktadan yaklaşan aracı tespit eder ve sorunsuz şerit değiştirmeniz için sizi yan aynalarda bulunan LED bir ışıkla uyarır.

  Geri Manevra Uyarı Asistanı: Skoda Scala'nın geri manevra uyarı asistanı arka bölümden yaklaşan aracı algılar ve sizi sesli bir sinyal ile uyarır. Gerekmesi halinde, çarpışmanın önlenmesine yardımcı olmak için frenler otomatik olara uygulanır.

  Şerit Takip Asistanı: Şerit takip asistanı, şerit işaretlerini aktif bir şekilde tanımak için dikiz aynasına konumlanan özel kameralar kullanır. Şeritten sapmanız halinde, tekrar doğru şeridinize dönmeniz için nazik bir direksiyon hareketiyle uyarır ve aracı şeridin içerisine kendiliğinden hizalar. Ayrıca ilave bir önlem almanız gerekirse sesli ve görsel olarak sizi bilgilendirir.

  YENİ SEYAHAT ASİSTANINIZ ŠKODA SCALA

  ŠKODA’nın akıllı çözümler felsefesiyle SCALA, geniş yelpazeli konfor öğeleri ve pratikliğiyle seyahatleriniz birinci sınıf yolculuklara dönüşecek.
   
  Kullanışlılık: SKODA SCALA, 467 litrelik bagaj hacmiyle eksiksiz bir seyehat için en büyük yardımcınız olacak. Arka koltuklar yatırıldığı zaman bagaj alanı 1.410 litreye kadar çıkabilmektedir.1410 litrelik bu alanda yaklaşık iki buçuk metrelik uzunluğu olan eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.
  Panaromik Cam Tavan: Skoda Scala'nın devasa cam tavanı ile hem gündüz hem de geceyi benzeri olmayan bir beneyime dönüştürün.
  Akılcı Çözümler: Sürücü ve yolcu ceplerinde yer alan 1.5 litrelik şişe tutucu gibi bir çok akılcı çözümü bir arada bulunduran Skoda Scala'da her şeyin sizin adınıza düşünüldüğünü farkedeceksiniz. Hafta sonu spor yapmaya giderken bagaj sabitleme fileleri ile eşyalarınızı kolayca sabitleyebilir, dönüş yolu alışverişinizde poşetlerinizi bagaj askı aparatı kullarak asabilirsiniz. Böylece SKODA Scala'da eşyalarınızı düzenli şekilde yerleştirirken, beklenmedik süprizlerinde önüne geçmiş olursunuz.
   

  CESARETTEN İLHAM ALINDI

  SCALA adı, Latince "merdivenler" veya "merdiven" kelimesinden türetilmiştir. ŠKODA’nın kompakt otomobil segmentindeki tasarım ve performansının "bir sonraki adım"ı anlamına gelir.

  skoda scala 2020 Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçin.

  Skoda Adana+90 (322) 428 18 68
  Skoda Kartal+90 216 309 60 69
  Skoda Maltepe:  +90 (216) 383 98 03

   

  Bizi Instagram'da Takip Edin!