İK Politikası

İsotlar Grup, nitelikli hizmet anlayışını, yenilikçi düşünceyi ve müşteri odaklı yaklaşımı bir araya getirerek elli yılı aşkın bir süredir otomotiv sektöründe hizmet vermektedir. Dürüstlük, eşitlik, insana saygı, gizlilik ve yasalara uyum prensipleriyle ilerleyen grubumuz bulunduğu noktaya sahip olduğu geniş çalışan kadrosuyla ulaştığının ve ilerleyen zamanda büyümeye de onlarla devam edeceğinin bilincindedir. İsotlar Grup, kalıcı ve sürdürülebilir başarı İçin; yetkin, verimli, değer katan, gelişime açık, girişimci, pozitif düşünen mutlu bir iş gücü ile kalitede fark yaratmaktadır.

İşe alım sürecinde gerçekleştirdiğimiz değerlendirmelerimizde işin gerektirdiği eğitim ve beceriye sahip, dâhil olacağı ekiple uyum içerisinde çalışacağına inandığımız adayları en tarafsız şekilde belirlemeye özen gösteriyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın performanslarını yakından takip ediyor, motivasyonlarını destekleyecek uygulamalar geliştiriyor ve onların kendilerini geliştirmelerine, sektörün değişen ve gelişen şartlarına uyum sağlamalarına fırsat verecek eğitimler planlıyoruz.

Tüm çalıma arkadaşlarımızın huzur içerisinde çalışabilmeleri için gerekli saygı, güven ve işbirliği ortamının devamlılığını sağlamak ise en büyük önceliğimiz.

İSOTLAR GRUP İNSAN KAYNAKLARI MİSYONUMUZ

İsotlar Grup’un değerlerini koruyarak onu hedeflerine taşıyacak yetkin kadromuzun devamlılığını ve gelişimini sağlamak, çalışanlarımızın bireysel yetkinliklerini ve aynı zamanda takım ruhunu desteklemek ve çalışanlarımızın gözünde adaletli, saygı duyulan ve tercih edilen bir şirket olmaktır.

EKİBİN BİR PARÇASI OLMAK

Zoru başarabilmek için güçlerin birleşmesi gereğinden hareketle ekip ruhu ile çalışmanın başarının temel ilkesi olarak benimsendiği İsotlar Grup’da tüm çalışanlar, bireysel olarak değil, ekibin bir parçası olarak faaliyet gösterirler.

TEKNOLOJİK DEĞİŞİM VE GELİŞİM

İsotlar Grup, en son teknolojik gelişmeleri izlemekte ve uygulamaktadır. Çalışanlarımız da değişim ve
gelişimin birer parçası olarak, uygulamalara katkı sağlamakta ve eğitimlerle sürekli kendilerini yenilemektedirler.

ÇALIŞANLARIMIZ AİLEMİZİN BİR ÜYESİDİR

İşlerine ve işyerine sahip çıkan her çalışma arkadaşımızı birer aile üyesi olarak görmekteyiz. Ve çalışmalarımızı, başarılarımızda, üstlendiği görevi zamanında ve doğru olarak yerine getiren çalışanlarımızın büyük katkılarının olduğu gerçeğinin bilinciyle sürdürüyoruz.