• ŠKODA SERVİS KAMPANYALARI

  Tüm Modellerde, SKODA Orijinal Parçaları'nda, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizi bekliyor.

  ŠKODA SERVİS KAMPANYALARI

  17 Haziran 2019 – 27 Temmuz 2019 tarihleri arasında Skoda Yetkili Servisi Aykandan bakım randevunuzu alarak aşağıda belirtilmiş olan kampanya avantajlarından faydalanabilirsiniz.

  Tüm Modellerde, SKODA Orijinal Parçaları'nda, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizi bekliyor.

  0-2  yaşındaki SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde %10 , silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim.                                                                                                                                                                                                                             

  3 ve 4 yaşındaki SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde %15,  silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim.

  5 ve 7 yaş arası SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde, silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim.

  8 yaş ve üstü SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 30%, motor yağlarında % 20 indirim.

  * Bu kampanya trafiğe çıkış tarihine göre yaşlar üzerinden  Tüm modelleri için geçerlidir.

  ** Tavsiye edilen indirim; mekanik ve elektrik tüm Skoda Orijinal Parçaları, mekanik ve elektrik atölye işçiliği, Motor yağları, yağ değişimi ile Bridgestone, Michelin, Goodyear ve Lassa lastikler için geçerlidir.

  ** Continental Lastik modellerinde 3-4 yaş , 5-7 yaş ve 8 yaş üzeri Skoda Araç modellerinde %16 oranında indirim yapılmasını tavsiye ediyoruz.

  *** Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.

   

  Formu Doldurun Sizi Arayalım! 

   

  Detaylı Bilgi İçin:

  Adana: 0322 428 18 68

  İstanbul Maltepe: 0216 383 98 03

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM