• Audi’nizin yaşı büyüdükçe, ona olan ilgimiz artıyor.

  3 yaş ve üzeri Audi'niz için, ZUBİZU'ya özel mekanik işçilik hizmetlerinde, Castrol yağlarda, araç lastiklerinde ve Audi Orijinal Parçaları'nda özel indirim ayrıcalıkları Audi Yetkili Servisi Aykan'da sizi bekliyor.

  Audi Servis Kampanyası

  3 yaş ve üzeri Audi'niz için, ZUBİZU'ya özel mekanik işçilik hizmetlerinde, Castrol yağlarda, araç lastiklerinde ve Audi Orijinal Parçaları'nda özel indirim ayrıcalıkları Audi Yetkili Servisi Aykan Motor’da sizi bekliyor.

  Audi’nizin yaşı büyüdükçe, ona olan ilgimiz artıyor.

  Audi’niz binlerce kilometreyi geride bıraktı ve daha uzun yıllar yollarda olacak. Ona olan saygımızın bir ifadesi olarak, ZUBİZU üyelerine özel 3 yaş ve üzeri tüm Audi’lere Aykan yetkili servislerimizde mekanik işçilik bedelini, Castrol yağlarını ve Audi Orijinal Parçaları'nı özel indirimlerle sunuyoruz.

  Audi’niz binlerce kilometreyi geride bıraktı ve daha uzun yıllar yollarda olacak. Ona olan saygımızın bir ifadesi olarak, ZUBİZU üyelerine özel 3 yaş ve üzeri tüm Audi’lere yetkili servislerde mekanik işçilik bedelini, Castrol yağlarını ve Audi Orijinal Parçaları'nı özel indirimlerle sunuyoruz.


  Detaylı bilgi almak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

  *Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.
  Tabloda belirtilen lastik iskontoları Goodyear ve Michelin marka lastiklerde geçerli olup Continental marka lastiklerde ise 2 yaş üzeri tüm Audi modellerine %16 indirim sunulmaktadır.

  Bilgi almak için aşağıdaki formu foldurmanız yeterli!

  Detaylı bilgi için:

  Aykan Audi Kayseri: 0352 330 07 33

  Aykan Audi Adana: 0322 421 49 19 - 20

  Aykan Audi Osmaniye: 0328 813 17 17

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!