• DOD Aykan - Kartal İkinci El

  Her Marka ve Model 2. El Araç Aykan DOD Kartal'da, Üstelik Uzman Ekibimiz Daima Sizin Yanınızda!

  Aykan DOD, İkinci Elde Güven! Ekspertizli 2. el araba ve otomobil ilanlarımızı inceleyip, araç alım, satım ve takas işlemi yapın!

  Neden DOD Aykan'ı Tercih Etmelisiniz? (tıklayın)

  Araç alım - satım süreci, sizin istek ve ihtiyaçlarınızın belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir. Tamamen "müşteri odaklılık" prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulur; "beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı" ile DOD Aykan Kartal ayrıcalığını yaşarsınız. Konforlu ve rahat bir ortamda, zahmetsiz bir şekilde araç alıp satılabilen hizmetler şu şekildedir;

  1. Nakit Alım

   Gerekli koşulların sağlanması durumunda aracınız, mutabık kalınan tutardan satın alınmakta ve ödemesi DOD Aykan Kartal güvencesi ile hızla yapılmaktadır.

  2. Takas

   Aracınızın takasa uygun görülmesi durumunda, takasa konu olan araç DOD stoklarında bulunan ya da Yetkili Satıcısı Aykan'ın hizmet vermekte olduğu sıfır marka araçlarla takas edilebilmektedir.

  3. Emanet

   Arzu ettiğiniz takdirde aracınızı satılmak üzere DOD Yetkili Satıcısı Aykan - Kartal'da emanet olarak bırakabilirsiniz. Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan aracınızın, DOD'un uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; size ise sadece imza atmak kalmaktadır.

  4. Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takibi

   DOD'da satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; Aykan'da uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde siz araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemleriniz gerçekleştirilir.

  Detaylı bilgi için aşağıdan form doldurarak da bize ulaşabilirsiniz!

  Aykan DOD Kartal: 0216 888 19 90

   

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!