• Kazandıran Servisten Kazançlı Çıkın

  Volkswagen ticari aracınızın aşınan parçaları %40’a varan indirimlerle Aykan Motor'da yenileniyor.

  Volkswagen Ticari Araç Servis Kampanyası

  Bahar kontrol paketinde %40'a varan indirim!

  Siz de ticari aracınızı Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisi Aykan Motor'a getirin, her gelişinizde artan indirimler sayesinde Kazandıran Servis’ten kazançlı çıkın. Daha güvenli bir sürüş için aracınızı bahara hazırlayın. Kampanyamıza hemen katılın ve stoklarla sınırlı termos kazanma şansını yakalayın.

  Ağır bakım paketinde %40'a varan indirim

  Siz de ticari aracınızı Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisi Aykan'a getirin, her gelişinizde artan indirimler sayesinde Kazandıran Servis’ten kazançlı çıkın. Daha güvenli bir sürüş için mutlaka aracınızın ağır bakımlarını yetkili servisinde yaptırın. Kampanyamıza hemen katılın ve stoklarla sınırlı termos kazanma şansını yakalayın.

  Volkswagen Ticari Aracınızın aşınan parçaları %40’a varan indirimlerle yenileniyor.

  Siz de ticari aracınızı Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisine getirin, her gelişinizde artan indirimler sayesinde Kazandıran Servis’ten kazançlı çıkın. Daha güvenli bir sürüş için mutlaka aracınızın aşınan parçalarını yenileyin. Kampanyamıza hemen katılın ve stoklarla sınırlı termos kazanma şansını yakalayın.

  Volkswagen Ticari Aracınızın yürüyen aksam parçaları %40’a varan indirimlerle.

  Siz de ticari aracınızı Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisine getirin, her gelişinizde artan indirimler sayesinde Kazandıran Servis’ten kazançlı çıkın. Daha güvenli bir sürüş için aracınızın yürüyen aksam parçalarını düzenli olarak kontrol ettirin. Kampanyamıza hemen katılın ve stoklarla sınırlı termos kazanma şansını yakalayın.

  Volkswagen Ticari Aracınızın fren hidroliği %40'a varan indirimlerle yenileniyor.

  Siz de ticari aracınızı Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisine getirin, her gelişinizde artan indirimler sayesinde Kazandıran Servis’ten kazançlı çıkın. Daha güvenli bir sürüş için aracınızın fren hidrolik sıvısını düzenli aralıklarla yenileyin. Kampanyamıza hemen katılın ve stoklarla sınırlı termos kazanma şansını yakalayın.

  Bilgi almak için aşağıdaki formu foldurmanız yeterli!

  Detaylı Bilgi İçin:

  Aykan Volkswagen Kayseri 0352 330 07 33

  Aykan Volkswagen Adana-İncirlik 0322 346 13 13

  Aykan Volkswagen  Adana-Seyhan 0322 421 63 08

  Aykan Volkswagen Osmaniye 0328 813 17 17

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!