• SEAT Arona´da Fırsatlar Devam Ediyor!

  SEAT Arona, Şubat ayına özel, 50.000TL için, 12 ay, %0 faiz oranı ile SEAT Yetkili Satıcısı Aykan'da!

  SEAT Arona, Şubat ayına özel, 50.000TL için, 12 ay, %0 faiz oranı ile SEAT Yetkili Satıcısı Aykan'da.

  Farklı versiyonlarda, 2020 ve 2021 model SEAT Arona'lar, 231.000TL'den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarla SEAT severlerle buluşuyor. Bu fırsata ek olarak kredi kullanmak isteyen müşteriler için SEAT Finans'tan 50.000TL için, 12 ay vadede, %0 faiz oranı ile sunulan özel taşıt kredisi bulunuyor.

  01 Şubat – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerli kampanyadan yararlanmak için sizi SEAT Yetkili Satıcısı olarak Aykan showroomlarımıza bekliyoruz.

  Bilgi almak için aşağıdaki formu foldurmanız yeterli!

  Detaylı Bilgi İçin:

  Aykan SEAT Kayseri 0352 330 07 33


  Kampanya Detayları:

  Bu kampanya 01 Şubat – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. SEAT Arona, 100 kilometrede 5,8 – 6,6 litre ortalama yakıt tüketimi ile 131 – 149 g/km ortalama emisyon değerine sahiptir.

  Görselde bulunan aracın özellikleri, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerle farklılık gösterebilir. Bazı özellikler opsiyonel olarak sunulabilir. Belirtilen tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. SEAT Yetkili Satıcılarının ek indirim yapma hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek donanımlar ve özellikler nedeniyle araç fiyatında değişiklik olabilir. Arona modeli ile ilgili daha detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcılarından ulaşabilirsiniz.

  Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerin teknik özelliklerde, donanımlarda ve renklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkına sahiptir.

  Tüm SEAT Arona modellerinde geçerli taşıt kredisi kampanyası 50.000TL tutar için, 12 ay vadeli, %0 faizli ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. İlgili kampanya Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. – SEAT Finans tarafından ortak düzenlenmekte olup, bu kampanyadan Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. tarafından sunulan sigorta ürünlerinin (uzatılmış garanti, SEAT Kasko) satın alan müşteriler yararlanabilecektir. Bu ürünlerin bedelleri müşteriye göre farklılık göstermekte olup ürünler hakkında detaylı bilgi www.vdf.com.tr adresindedir. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finans A.Ş.  – SEAT Finans tarafından sağlanmaktadır. Kredi tahsis ücreti gerçek kişi müşteriler için toplam kredi tutarının binde 5’ine denk gelirken (’toplam kredi tutarı x 0,005x1,05’’ ‘xxx TL’’), tüzel kişi müşterilerde 1.300 TL olarak kredi tutarına dahil edilecektir.

  Belirtilen aylık taksit tutarına masraf dahildir. Bu kampanyada 12.12.2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’teki taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir.

  Gerçek Kişi

   Vade

  Kredi tutarı

  Aylık Taksit Tutarları

  Aylık Faiz Oranı

  Aylık Maliyet

  Yıllık Maliyet

  Model Adı

  12

  50.000 TL

  4.189 TL

  %0

  %0

  %

  Arona

  *Tabloda belirtilen kredi tutarları için aylık ve yıllık eşit taksitli faiz oranları belirtilmiştir

  *525 TL kredi tahsis ücreti taksitlere eklenmiştir.

   

  Tüzel Kişi Müşteriler

   Vade

  Kredi tutarı

  Aylık Taksit Tutarları

  Aylık Faiz Oranı

  Aylık Maliyet

  Yıllık Maliyet

  Model Adı

  12

  50.000 TL

  4.275 TL

  %0

  %0

  %0

  Arona

  *Tabloda belirtilen kredi tutarları için aylık ve yıllık eşit taksitli faiz oranları belirtilmiştir.

  *1.300 TL kredi tahsis ücreti taksitlere eklenmiştir.

   

   

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!