• SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI 110HP DSG Style

  SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI 110HP DSG Style modeli, Şubat ayına özel avantajlı ödeme koşullarıyla Aykan'da!

  SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI 110HP DSG Style

  SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI 110HP DSG Style modeli, Şubat ayına özel avantajlı ödeme koşullarıyla SEAT Yetkili Satıcısı Aykan Motor'da seni bekliyor!

  SEAT’ın ikonik modeli Ibiza, Şubat ayında da seni harekete geçirmeye hazır! Ibiza’nın 1.0 lt EcoTSI 110 HP DSG motor seçeneği 100 km’de ortalama 4,7 lt yakıt tüketimine sahip. Zengin donanım özelliklerine sahip modelde yağmur sensörü, hız sabitleme sistemi, arka park sensörleri, otomatik klima, otomatik yanan kısa farların yanı sıra, yüksek kaliteye ve çözünürlüğe sahip 6,5 inçlik dokunmatik ekran da standart olarak yer alıyor. Şubat ayı boyunca geçerli bu fırsatı kaçırmamak için hemen SEAT Yetkili Satıcısı Aykan'a başvur.

  28 Şubat 2021 tarihine kadar geçerlidir.

  Bilgi almak için aşağıdaki formu foldurmanız yeterli!

  Detaylı Bilgi İçin:

  Aykan SEAT Kayseri 0352 330 07 33


  Kampanya Koşulları:

  Bu kampanya 01 Şubat – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında, SEAT Ibiza 1.0 Eco TSI 110hp DSG Style modelinde ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. SEAT Ibiza, 100 kilometrede 5,3 – 6,4 litre (WLTP) ortalama yakıt tüketimi ile 122 - 146 g/km (WLTP) ortalama emisyon değerine sahiptir.

  Görselde bulunan aracın özellikleri, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerle farklılık gösterebilir. Bazı özellikler opsiyonel olarak sunulabilir. Belirtilen tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. SEAT Yetkili Satıcılarının ek indirim yapma hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek donanımlar ve özellikler nedeniyle araç fiyatında değişiklik olabilir. Ibiza modeli ile ilgili daha detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcılarından ulaşabilirsiniz.

  Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerin teknik özelliklerde, donanımlarda ve renklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkına sahiptir.

  Sadece 1.0 Eco TSI 110hp DSG Style modelinde geçerli taşıt kredisi kampanyası 50.000TL tutar için, 12 ay vadeli, %0 faizli ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. İlgili kampanya Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. – SEAT Finans tarafından ortak düzenlenmekte olup, bu kampanyadan Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. tarafından sunulan sigorta ürünlerinin (uzatılmış garanti, SEAT Kasko) satın alan müşteriler yararlanabilecektir. Bu ürünlerin bedelleri müşteriye göre farklılık göstermekte olup ürünler hakkında detaylı bilgi www.vdf.com.tr adresindedir. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. – SEAT Finans tarafından sağlanmaktadır. Kredi tahsis ücreti gerçek kişi müşteriler için toplam kredi tutarının binde 5’ine denk gelirken (’toplam kredi tutarı x 0,005x1,05’’ ‘xxx TL’’), tüzel kişi müşterilerde 1.300 TL olarak kredi tutarına dahil edilecektir

  Belirtilen aylık taksit tutarına masraf dahildir. Bu kampanyada 12.12.2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’teki taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir.

  Gerçek Kişi

   Vade

  Kredi tutarı

  Aylık Taksit Tutarları

  Aylık Faiz Oranı

  Aylık Maliyet

  Yıllık Maliyet

  Model Adı

  12

   ₺50.000

   ₺4.189

  %0

  %0

  %

   Ibiza 1.0 DSG

  *Tabloda belirtilen kredi tutarları için aylık ve yıllık eşit taksitli faiz oranları belirtilmiştir

  **262,5 TL kredi tahsis ücreti taksitlere eklenmiştir.

   

  Tüzel Kişi Müşteriler

   Vade

  Kredi tutarı

  Aylık Taksit Tutarları

  Aylık Faiz Oranı

  Aylık Maliyet

  Yıllık Maliyet

  Model Adı

  12

  ₺50.000

   ₺4.275

  %0

  %0

  %0

   Ibiza 1.0 DSG

  *Tabloda belirtilen kredi tutarları için aylık ve yıllık eşit taksitli faiz oranları belirtilmiştir.

  *1.300 TL kredi tahsis ücreti taksitlere eklenmiştir.

   

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!