• SEAT İbiza Bakım Kampanyası Aykan Motor´da!

  Aykan SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan bu kampanyada periyodik bakım işlemi 995 TL tavsiye edilen fiyatla sunuluyor.

  SEAT İbiza Bakım Kampanyası Aykan Motor´da!

  5 yaş ve üzeri Ibiza modellerini kapsayan kampanya, 995 TL tavsiye edilen fiyatıyla ZUBİZU üyesi araç sahiplerine özel tüm periyodik bakım işlemlerinde geçerli.

  05.05.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli bu kampanya sayesinde, SEAT sahipleri Yağ Filtresi, Polen Filtresi, Karter Tapası, Hava Filtresi değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde yüzde 30’a varan; işçilik ve motor yağında ise yüzde 20’ye varan tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyorlar.

  Bilgi almak için aşağıdaki formu foldurmanız yeterli!

  Detaylı Bilgi İçin:

  Aykan SEAT Kayseri 0352 330 07 33

  Kampanya Koşulları:

  Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Belirtilen fiyat ve indirim oranı tavsiye edilen fiyat ve indirim oranlarıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla 5 yaşını doldurmuş veya geçmiş araçları kapsamaktadır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. 5 yaş ve üzeri Ibiza sahibi müşterilerimiz, ZUBİZU’ ya üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde servis işlemlerinde indirimi hak ederler. Kampanya 01.10.2020 tarihinden itibaren 30.06.2021 tarihine kadar geçerli olup; yabancı plakalı araçlarda uygulanmamaktadır.

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!