• SEAT Ibiza´da Yeni Yıl Fırsatı!

  SEAT’ın Ibiza modeli, yeni yılda 16.000₺ indirimle, 154.000₺ tavsiye edilen kampanyalı liste fiyatı ile SEAT Yetkili Satıcısı Aykan Motor'da sizi bekliyor.

  SEAT Ibiza´da Yeni Yıl Fırsatı!

  SEAT’ın ikonik modeli Ibiza, yeni yılda cazip fiyatı ile seni harekete geçirmeye hazır!

  SEAT’ın Ibiza modeli, yeni yılda 16.000₺ indirimle, 154.000₺ tavsiye edilen kampanyalı liste fiyatı ile SEAT Yetkili Satıcısı Aykan Motor'da sizi bekliyor.

  Ibiza’nın yeni 1.0 lt Evo 80 HP motor seçeneği 100 km’de ortalama 5,2 lt yakıt tüketimine sahip. Style donanım ile satışa sunulan modelde yağmur sensörü, hız sabitleme sistemi, arka park sensörleri, otomatik klima, otomatik yanan kısa farların yanı sıra, yüksek kaliteye ve çözünürlüğe sahip 6,5 inçlik dokunmatik ekran da standart olarak yer alıyor. Ocak ayı boyunca geçerli bu fırsatı kaçırmamak için hemen SEAT Yetkili Satıcısı Aykan'a başvur. 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli kampanya SEAT Yetkili Satıcısı Aykan Motor'da sizi bekliyor.

  Bilgi almak için aşağıdaki formu foldurmanız yeterli!

  Detaylı Bilgi İçin:

  Aykan SEAT Kayseri 0352 330 07 33

  Kampanya Detayları:

  Görselde bulunan aracın özellikleri, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerde farklılık gösterebilir. Bazı özellikler opsiyonel olarak sunulabilir. Belirtilen tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. SEAT Yetkili Satıcılarının ek indirim yapma  hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek donanımlar ve özellikler nedeniyle araç fiyatında değişiklik olabilir. Ibiza modeli ile ilgili daha detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcılarından ulaşabilirsiniz.

  Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerin teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkına sahiptir.

  Bu kampanya Doğuş Otomotiv - SEAT markası tarafından uygulanan diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya 01.01.2020 tarihinden itibaren 30.01.2021 tarihine kadar geçerlidir.

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!