• SEAT İbiza Satış Kampanyası

  SEAT Ibiza, Mayıs ayına özel kampanyalı fiyatıyla SEAT Yetkili Satıcısı Aykan'da!

  SEAT Ibiza'da Bahar Fırsatları Devam Ediyor!

  SEAT’ın ikonik modeli Ibiza, Mayıs ayında da seni harekete geçirmeye hazır! 1.0 lt Evo 80 HP motor seçeneği 159.900 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla SEAT severleri bekliyor. Ibiza’nın 1.0 lt EcoTSI 110 HP DSG motor seçeneği ise 198.900 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla satışa sunuluyor. Zengin donanım özelliklerine sahip her iki modelde de yağmur sensörü, hız sabitleme sistemi, arka park sensörleri, otomatik klima, otomatik yanan kısa farların yanı sıra, yüksek kaliteye ve çözünürlüğe sahip 6,5 inçlik dokunmatik ekran da standart olarak yer alıyor. SEAT Ibiza 1.0 lt Evo 80 HP motor seçeneği 100 km’de ortalama 5,2 lt yakıt tüketimine sahip. 1.0 lt EcoTSI 110 HP DSG motor seçeneği ise 100 km’de ortalama 4,7 lt yakıt tüketiyor.

  1-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Aykan SEAT Yetkili Satıcısında geçerlidir.

  Bilgi almak için aşağıdaki formu foldurmanız yeterli!

  Detaylı Bilgi İçin:

  Aykan SEAT Kayseri 0352 330 07 33

  Kampanya Koşulları:

  Bu kampanya 1 Mayıs– 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında, SEAT Ibiza 1.0 lt Evo 80 HP ve 1.0 Eco TSI 110 HP DSG modellerinde ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. SEAT Ibiza, 100 kilometrede 5,3 – 6,4 litre (WLTP) ortalama yakıt tüketimi ile 122 - 146 g/km (WLTP) ortalama emisyon değerine sahiptir.

  Görselde bulunan aracın özellikleri, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerle farklılık gösterebilir. Bazı özellikler opsiyonel olarak sunulabilir. Belirtilen tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. SEAT Yetkili Satıcılarının ek indirim yapma hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek donanımlar ve özellikler nedeniyle araç fiyatında değişiklik olabilir. Ibiza modeli ile ilgili daha detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcılarından ulaşabilirsiniz.

  Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerin teknik özelliklerde, donanımlarda ve renklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkına sahiptir.

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!