• Skoda AutoCredit Kampanyası

  Aykan Motor'da vdf AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Skoda sahibi olmak şimdi çok kolay.

  Skoda AutoCredit Kampanyası Aykan'da!

  vdf AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Skoda sahibi olmak şimdi Aykan Motor'da çok kolay.

  Scala'nızı 2.679 TL'den, Yeni Superb’inizi  4.121 TL'den, Kodiaq’ınızı 4.412 TL'den, Karoq’unuzu 4.168 TL'den başlayan aylık ödemelerle Aykan Skoda'dan alın hemen kullanmaya başlayın*.

  vdf Autocredit ile yeni Skoda'nızı çok uygun koşullarla 36 ay vade ile Aykan'da finanse edebilirsiniz. Peşinatın ardından, çok düşük taksitlerle bütçenize uygun 35 ay vadeden yararlanırsınız. Vade sonu olan 36. ayda gerçekleştireceğiniz toplu ödeme için 3 seçenek sizi bekliyor.

  1-vdf’nin sunduğu geri alım garantisiyle aracınızı vdf’ye vererek ya da kendiniz satarak kredinizi kapatabilir ve yepyeni bir Skoda seçebilirsiniz.

  2-Toplu ödemenizi 12 ay yeniden taksitlendirebilirsiniz.

  3-Toplu ödemeyi yaparak Skoda'nıza tamamen sahip olabilirsiniz.

  Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın mevcut fabrika  garantisini 2 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Skoda Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve Skoda sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak tam kapsamlı 1 yıllık Skoda Kasko Paketine de sahip olabilirsiniz.

  Bilgi almak için aşağıdaki formu foldurmanız yeterli!

  Detaylı Bilgi İçin:

  Aykan Skoda Kartal: 0216 309 60 69

  Aykan Skoda Maltepe: 0216 383 98 03

  Aykan Skoda Adana: 0322 428 18 68

  *Kampanya, tüm Volkswagen Binek Araç modellerinde geçerlidir.

  ** Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat vermek durumundadır.

  Bu kampanya Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) – Volkswagen Finans tarafından düzenlenmektedir. Kredi koşulları - VDF tarafından belirlenmekte olup, faiz hesaplamasında gerçek kişi başvuruları için “toplam kredi tutarı x 0,005 x 1,05, tüzel kişi başvuruları için ise “1.100 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir.

  Kampanya koşulları krediye Markalı Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi halinde geçerli olacaktır.

  Kampanya şartlarında kredide 36.ay taksit için toplu ödeme bulunmaktadır.

  Kredinin müşteriye toplam maliyeti Kredi Tutarı+ Markalı Kasko + Uzatılmış Garanti + Tahsis Ücreti dahildir.

  Bu kampanya şartlarında belirtilen aylık taksit ve toplu ödeme tutarları araç fiyatına ve kasko fiyatına göre değişkenlik gösterebilir.

  Bu kampanyada ilgili mevzuat kapsamında belirlenen taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir.

  Krediye konu araçların Satıcısı tarafından araç fiyatları, modelleri, teknik özellikleri, donanım, renk ve kampanya koşullarında değişiklik yapılma hakkı saklıdır.

  * İşbu kampanya kapsamındaki aylık %1,59 faiz 36 ay vade seçeneğinde geçerlidir.

  **Faiz oranı aylık %1.59 yıllık %19,08'dir. Bireysel kredilerde KKDF Oranı % 15; BSMV Oranı % 5 olarak hesaplanacak ve taksit tutarlarına yansıtılacaktır.

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!