• Skoda Servis Kampanyaları Aykan´da!

  Tüm Modellerde, SKODA Orijinal Parçaları'nda, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizi bekliyor.

  ŠKODA KIŞ BAKIM KAMPANYASI

   

  Skoda Yetkili Servisi Aykan'a gelerek aşağıda belirtilmiş olan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

  3 yaş ve üzeri Skoda'nıza, SKODA Orijinal Parçalarında, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları Skoda yetkili servisi Aykan Motor'da sizi bekliyor.

  3 ve 4 yaşındaki SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 15% indirim.

  5 yaş 7 yaş arası SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 25%, motor yağlarında % 20 indirim.

  8 yaş ve üstü SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 30%, motor yağlarında % 20 indirim.

  tavsiye edilmektedir.**

  * Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibariyle 2 yaş üzeri Skoda araç modelleri için geçerlidir.

  ** Tavsiye edilen indirim; mekanik ve elektrik tüm Skoda Orijinal Parçaları, mekanik ve elektrik atölye işçiliği, Motor yağları, yağ değişimi ile Michelin ve Goodyear lastikler için geçerlidir.

  ** Continental Lastik modellerinde 3-4 yaş , 5-7 yaş ve 8 yaş üzeri Skoda Araç modellerinde %16 oranında indirim yapılmasını tavsiye ediyoruz.

  *** Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.

  Formu Doldurun Sizi Arayalım! 

   

  Detaylı Bilgi İçin:

  Adana: 0322 428 18 68

  Osmaniye: 0328 813 17 17

  İstanbul Maltepe: 0216 383 98 03

   

  * Aykan Motor, İsotlar Grup bünyesinde bulunmaktadır.

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!