• Skoda Servis Kampanyaları Aykan´da!

  Tüm Modellerde, SKODA Orijinal Parçaları'nda, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları Aykan Motor'da sizi bekliyor.

  ŠKODA 3 YAŞ VE ÜZERİ BAKIM KAMPANYASI AYKAN SKODA'DA!

  Aykan Skoda Yetkili Servislerimize gelerek aşağıda belirtilmiş olan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

  3 yaş ve üzeri Skoda'nıza, SKODA Orijinal Parçalarında, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları Aykan Skoda'da sizi bekliyor.

  3 ve 4 yaşındaki SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 15% indirim.

  5 yaş 7 yaş arası SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 25%, motor yağlarında % 20 indirim.

  8 yaş ve üstü SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 30%, motor yağlarında % 20 indirim.

  tavsiye edilmektedir.**

  Bilgi almak için aşağıdaki formu foldurmanız yeterli!

  Detaylı Bilgi İçin:

  Aykan Skoda Kartal: 0216 309 60 69

  Aykan Skoda Maltepe: 0216 383 98 03

  Aykan Skoda Adana: 0322 428 18 68

  * Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibariyle 2 yaş üzeri Skoda araç modelleri için geçerlidir.

  ** Tavsiye edilen indirim; mekanik ve elektrik tüm Skoda Orijinal Parçaları, mekanik ve elektrik atölye işçiliği, Motor yağları, yağ değişimi ile Michelin ve Goodyear lastikler için geçerlidir.

  ** Continental Lastik modellerinde 3-4 yaş , 5-7 yaş ve 8 yaş üzeri Skoda Araç modellerinde %16 oranında indirim yapılmasını tavsiye ediyoruz.

  *** Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!