• Skoda Servis Kampanyaları Aykan´da!

  Tüm Modellerde, SKODA Orijinal Parçaları'nda, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları Aykan Motor'da sizi bekliyor.

  SKODA SERVİS - BAKIM KAMPANYASI AYKAN SKODA YETKİLİ SERVİSLERİNDE!

  Aykan Skoda Yetkili Servislerimize gelerek aşağıda belirtilmiş olan servis indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

  3 yaş ve üzeri Skoda'nıza, SKODA Orijinal Parçalarında, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları Aykan Skoda Servisinde sizi bekliyor.

  Aykan, Skoda Yetkili Servisi olarak Maltepe'den sonra KARTAL'da Hizmet Vermeye Başladı!

  Başarılı çalışmaları ve hizmet kalitesiyle birçok ödül de kazanan Aykan Motor, Kartal'da, "Yerinden Alım Yerine Teslim" ve "İkame Araç" gibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini SKODA müşterilerine de sunuyor olacak. SKODA araçlarda ücretsiz yerinden alım yerine teslim hizmeti ile İstanbul içerisinde aracınızı istediğiniz yerden alıp, servis işlemleri sonrasında istediğiniz yere teslim ediyoruz.

  3 ve 4 yaşındaki SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, Castrol edge professional motor yağlarında ve işçilikte %15 indirim. Aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**16% indirim.

  5 yaş 7 yaş arası SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik %25 indirim. Aynı zamanda Castrol edge professional motor yağlarında %20 indirim, kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**16% indirim.

  8 yaş ve üstü SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında %30 indirim. Aynı zamanda Castrol edge professional motor yağlarında %20 indirim, kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**16% indirim.

  Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır. Ayrıca, kampanyadan yararlanarak periyodik bakımlarını SKODA Yetkili Servisi Aykan'da yaptıran SKODA sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye!***

  Skoda Servis Hizmetlerimiz: (Mobilite Hizmetleri)

  Yerinden Alım, Yerine Teslim: Siz zahmet etmezsiniz; SKODA'nızı neredeyseniz oradan alır, serviste bakım ve onarım işlemlerini tamamlar ve sonra da istediğiniz yere teslim ederiz.

  Geçici Araç Temini: Aracınız servisteyken siz Skoda'sız kalmayın diye harika bir hizmetimiz var! Skoda'nız servisten çıkana kadar “Geçici Araç Temini” hizmetimizden yararlanarak, en son model Skoda aracınızla ile yolunuza devam edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Skoda Servis Danışmanınıza bu talebinizi bildirmek.

  Skoda Garanti: Tüm parçaları dahil olmak üzere aracın tamamı 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Tüm Skoda araçlar kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl boya garantisine sahiptir.

  Skoda Orijinal Parçalar ve Skoda Orijinal Aksesuarlar: Kullandığımız parçalar aracınızın orijinalinde kullanılan parçaların aynısıdır. Ayrıca, tüm orijinal parçalarda ülke çapında, iki yıllık, sınırsız KM garantisi ile rahatınız da kolayca elde edilebilir.

  Bilgi almak için aşağıdaki formu foldurmanız yeterli! 

  Skoda Servis Randevusu

  Skoda Servis Randevusu Almak İçin Tıklayın.

  Skoda Servis İletişim Numaralarımız:

  Aykan Kartal: 0216 309 60 69

  Aykan Maltepe: 0216 383 98 03

  Aykan Adana: 0322 428 18 68

  Aykan Osmaniye: 0328 813 17 17

   

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!