• Volkswagen Binek Araç AutoCredit Kampanyası

  Aykan'da vdf AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay.

  Volkswagen Binek Araç AutoCredit Kampanyası

  vdf  AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay.

  Yeni Polo'nuzu 1.920 TL'den, Yeni Golf'ünüzü 2.975 TL'den, Passat'ınızı 3.292 TL'den ve T-ROC’unuzu 3.182 TL'den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayın*.

  vdf Autocredit ile yeni Volkswagen'inizi çok uygun koşullarla 36 ay vade ile finanse edebilirsiniz. Peşinatın ardından, çok düşük taksitlerle bütçenize uygun 35 ay vadeden yararlanırsınız. Vade sonu olan 36. ayda gerçekleştireceğiniz toplu ödeme için 3 seçenek sizi bekliyor.

  1-vdf’nin sunduğu geri alım garantisiyle aracınızı vdf’ye vererek ya da kendiniz satarak kredinizi kapatabilir ve yepyeni bir Volkswagen seçebilirsiniz.

  2-Toplu ödemenizi 12 ay yeniden taksitlendirebilirsiniz.

  3-Toplu ödemeyi yaparak Volkswagen’inize tamamen sahip olabilirsiniz.

  Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın mevcut fabrika  garantisini 2 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak tam kapsamlı 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketine de sahip olabilirsiniz.

   

  *Kampanya, tüm Volkswagen Binek Araç modellerinde geçerlidir.

  ** Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat vermek durumundadır.

  Bu kampanya Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) – Volkswagen Finans tarafından düzenlenmektedir. Kredi koşulları  VDF tarafından belirlenmekte olup, faiz hesaplamasında gerçek kişi başvuruları için “toplam kredi tutarı x 0,005 x 1,05, tüzel kişi başvuruları için ise “1.100 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir.

  Kampanya koşulları krediye Markalı Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi halinde geçerli olacaktır.

  Kampanya şartlarında kredide 36.ay taksit için toplu ödeme bulunmaktadır.

  Kredinin müşteriye toplam maliyeti Kredi Tutarı+ Markalı Kasko + Uzatılmış Garanti + Tahsis Ücreti dahildir.

  Bu kampanya şartlarında belirtilen aylık taksit ve toplu ödeme tutarları araç fiyatına ve kasko fiyatına göre değişkenlik gösterebilir. 

  Bu kampanyada ilgili mevzuat kapsamında belirlenen taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Krediye konu araçların Satıcısı tarafından araç fiyatları, modelleri, teknik özellikleri, donanım, renk ve kampanya koşullarında değişiklik yapılma hakkı saklıdır.            

  * İşbu kampanya kapsamındaki aylık %1,34 faiz 36 ay vade seçeneğinde geçerlidir.

  **Faiz oranı aylık %1.34 yıllık %16,08'dir. Bireysel kredilerde KKDF Oranı % 15; BSMV Oranı % 5 olarak hesaplanacak ve taksit tutarlarına yansıtılacaktır.

   

  Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!

  Detaylı Bilgi İçin:

   

  Kayseri 0352 330 07 33

  Adanaİncirlik 0322 346 13 13

  AdanaSeyhan 0322 421 63 08

  Osmaniye 0328 813 17 17

  * Aykan Motor, İsotlar Grup bünyesinde bulunmaktadır.

  FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  Bizi Instagram'da Takip Edin!