Aykan DOD Kartal

  2020 yılı Mayıs ayından itibaren Kartal lokasyonumuzda hizmete başlayan Aykan DOD Kartal şubemiz ile iş ortaklığımızı büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

  Devamını Oku

  15. Kayseri Tarım Fuarı’nda AYKAN RÜZGARI ESTİ!

  Bu yıl 15.si 20-23 Şubat tarihlerinde Kayseri Dünya Ticaret merkezinde gerçekleşen Kayseri Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın 15.yılında 1900 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla 81 ilden gelen yaklaşık 300.000 ziyaretçiyi Kayseri’de buluşturmayı başarmıştır.

  Devamını Oku

  YENİ SKODA KAMİQ AYKAN´DA!

  ŠKODA'nın ilk kompakt SUV modeli KAMIQ ile tanışın. Pratik, ferah bir şehir otomobilinin bir SUV'un avantajlarıyla birleştiği eşsiz ve cesur tasarırımıyla tüm dikkatler üzerinizde olacak.

  Devamını Oku

  Seat Garanti Süresini 3 Ay Uzattı!

  Seat Marka aracımı servis işlemi için getirmem gerekiyor ancak kendinizi karantinaya aldınız. Planlanan servis işlemi randevunuzu kaçırırsanız bu garantinizi geçersiz kılar mı? sorusu kafanızı karıştırıyor olabilir.

  Devamını Oku

  Volkswagen AutoCredit

  Volkswagen sahibi olmanın yeni yolu: Volkswagen AutoCredit. Volkswagen AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay. Volkswagen AutoCredit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin.

  Devamını Oku

  Hurda İndirimli Araç Nasıl Alabilirim? – 2019

  Hurda İndirimi olarak bilinen 4760 sayılı Özel Tüketim Vergisi Kanuna ek 7103 sayılı tebliğ 16 yaşın üzerindeki otomobil, arazi taşıtı, panelvan, kamyon, kamyonet, otobüs ve minibüs türü araçların trafikten kayıt ve tescilinin silinmesi ve bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılması halinde, motor silindir hacmi 1600 cc’yi geçmeyen ve net bedeli belli bir fiyatı geçmeyen yeni bir araç alımında o aracın tahakkuk edecek ÖTV’sinden indirim yapılmasıdır.

  Devamını Oku

  Bizi Instagram'da Takip Edin!